Bangkok 15 milyon nüfuslu metropol bir şehirdir. Pattaya’dan sonra gece hayatının en çok yaşandığı yer Bangkok’tur. Ancak Bangkok hem diğer konularda hem de gece hayatı bakımından Pattaya’dan daha pahalıdır.

Bangkok 15 milyon nüfuslu metropol bir şehirdir. Pattaya’dan sonra gece hayatının en çok yaşandığı yer Bangkok’tur. Ancak Bangkok hem diğer konularda hem de gece hayatı bakımından Pattaya’dan daha pahalıdır.

Pattaya’da yaşayacağınız tüm şeyleri Bangkok’ta da yaşabilirsiniz. Ancak fiyatlar daha yüksektir.

Ayrıca Bangkok’ta özel kulüpler de çok fazladır. Bu özel kulüplerdeki kızlar biraz daha elit ve seçme kızlardır. Özel kulüplerden bazıları : The Pimp, The Lounge, Exotica Bangkok, Neverland, Big Apple, The Resort, Beauty Clup, Model Clup’tır. Bu kulüpler de ayrıca üyelik sistemi vardır. Üye olan kişilere belli indirimler vardır. Üye olmak için belli sayıda şişe içki almanız gerekmektedir.

Bu kulüplerden benim en beğendiğim The Pimp’dir. The Pimp yer olarak biraz sapha ve diğer eğlence mekanlarından uzaktadır. Adresi 508 Ramkamhaeng 39 (Thepleela 1) Wangthonglang’tur. Bir taksiye binerek The Pimp derseniz sizi götürürler. Burada üye olmayan kişiler için içki fiyatı 330 bahttır. Üyelere ise 270 bahttır. Black Label şişenin fiyatı 3500 Bahttır. Bu mekanda özel Showlar ve o belirli günlerde farklı konsept Showlar yer almaktadır. Bu mekanlara grup olarak gitmek daha avantajlıdır. Tek giderseniz biraz tuzlu bir yerdir ancak kalite ve eğlence bakımından tayland’ın, pattaya’nın ve belki de dünyanın en iyi yerlerinden biridir diyebilirim. Masanıza en az 2 kız gelir ve çeşitli Showlar yaparlar. Her yarım saatte bir 500 baht ücreti olan içkilerden içerler. Bir kızla beraber olmak ise 5000 bahttır. Bu bilgileri ben de yaşayarak öğrenmedim sizler için birkaç İngilizce siteden ve kendi sitelerinden edindiğim bilgileri toparlayarak yazıyorum.

Tayland’da masajın en kalitelisi Bangkok’ta yapılıyor diyebilirim. Bangkok’taki masaj salonları Pattaya’ya göre daha kalite ve pahalıdır. Birçok 5 yıldızlı otelde normal ve sulu masaj salonları mevcuttur. Ayrıca sadece Sulu Masaj hizmeti veren büyük kompleksler de vardır. Normal Masaj ücretleri kaliteli mekanlarda 600 Baht civarıdır. Sulu masaj salonları ise sonu mutlu biten bir masaj türüdür. Bu masaj Salonlarında kızlar iki grup halindedir. Bir bölümü açık alanda diğer bölümü ise bir cam bölümün arkasında yer alır. Açık alandaki kızların ücreti daha yüksektir ama kızlar genelde daha güzeldir. Bu masaj salonlarında, cam bölümdeki kızların ücreti 2500-3000 diğer bölümdekiler ise 3000-3500 arasındadır. Bu fiyatlar mekanlara göre değişmektedir. Minimum ve maksimum fiyatlar bunlardır ama. Bu mekanlarda dil bilmenize gerek yoktur. Kızların hepsinin üzerinde bikini vardır ve bir numaraları vardır. Dilediğiniz kızı seçersiniz. Görevlinin elinde hesap makinesi vardır oraya numarayı yazarsınız kız gelir, kasaya ücreti ödeyip odaya çıkarsınız.

Bangkok’ta eğlencenin kalbi Patpong’ta atıyor diyebiliriz. Ayrıca Soi Kowboy, Nana, Kawsan Road gibi bölgelerde de Barlar Sokağı şeklinde bir çok mekanı yanyana bulabilirsiniz. Buralarda da bir çok disco, gogo bar ve çeşitli eğlence mekanları mevcuttur. Burada da kızların gecelik ücretleri 2000 baht civarıdır. Benim favori mekanım Mixx’in Bangkok’ta da şubesi bulunmaktadır.

 


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!