Kadınlar dolaplarında uzun süre asılı kalmış kıyafetleri sık sık giymeyi sevmezler. Onlara bu noktada en eğlenceli gelen kısım kıyafetlerini ellerinden geldiği kadar kısa ...

Kadınlar dolaplarında uzun süre asılı kalmış kıyafetleri sık sık giymeyi sevmezler. Onlara bu noktada en eğlenceli gelen kısım kıyafetlerini ellerinden geldiği kadar kısa sürede değiştirmek, modanın hızına yaklaşabildikleri ölçüde yaklaşmak ve moda olanı genelde üzerlerinde görmektir. Yani kısacası kısa süreli moda değişimi kadınları çok daha mutlu eder. Bizde bu hızı ve performansı yakalamak isteyenlere ve modaya ayak uydurmak isteyenlere bazı yollar sunacağız. Umarız ki bu yollar onları mutlu eden bu duruma daha çok yaklaştıracaktır.

Aynı kıyafeti sık sık giymemek yada toplum ve çevre nezdinde bu profilin oluşmaması için öncelikle kendinize çılgın olarak nitelenebilecek giyim ve kıyafet tarzları belirlemelisiniz ki bu hem sizi bunaltmaz hemde farklı kıyafet tarzınız ile dikkatleri  üzerinize toplarsınız ve farklı ve çılgın tarzınız ile aynı kıyafeti sık sık kullansanız bile etrafınızdakiler bunu fark etmeyecektir.

İkinci yol ise alabildiğniz en pahalı ürünü satın alabilmek. Bu durum size daha çok zaman kazandıracak ve etrafınızdaki insanlarla aynı kıyafetleri yada aynı kalitede kıyafetleri paylaşmak zorunda kalmayacaksınız.

Son bir yol ise eşsiz ürünleri tercih etmenizdir. Sahip olduğunuz giyim tarzı ve kıyafetler şayet eşsiz veya çok nadir olursa bu sizin farkınızı ortaya çıkarır. Bu durumu sağlamak için de el yapımı tasarımlar ve özel dikim kıyafetlere yönelmeniz en mantıklısı olacaktır.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Facebook Yorumları