Sonbaharla birlikte modayı etkisi altına alan kasabalı kız trendi, 1930’lu yılların kovboy filmlerini çarpıcı atmosferini yansıtıyor. Binici çizmeleri, tunik elbiseler, kalın örgü hırkalar ve ...

Sonbaharla birlikte modayı etkisi altına alan kasabalı kız trendi, 1930’lu yılların kovboy filmlerini çarpıcı atmosferini yansıtıyor. Binici çizmeleritunik elbiselerkalın örgü hırkalar ve iddialı kürklerle kendinizi vahşi batının büyülü dünyasında çok hoş bir stil yaratabilirsiniz. Mat renklerin hakim olduğu uzun bir hırka ve koyu yeşil tonlarında bir taytı, binici çizmelerinizle tamamlayarak istediğiniz tarzı yakalayabilirsiniz.

Bu sezon kaban ve botlarda birçok çeşit yer alıyor. Ünlü markaların koleksiyonlarında yer alan birçok kaban ve bot seçenekleriyle şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Kürk yakalar ve diz üstü çoraplarla tamamlayacağınız bu stil, 30’ların tarzını yaratmanız için yeterli olacaktır. Kürk sevenler için kürklü yelekler de bu sezonun favorileri arasında. Çizgili ve ekoseli bir gömleği kürklü bir yelek ile tamamlayabilirsiniz. Aksesuar tercihinizi belde kalın bir kemer ve sade bir bileklikten yana kullanabilirsiniz.

Bu sezon örgü elbiseler ve tayt görünümlü külotlu çoraplar oldukça moda. Belde kalın bir kemer ile tamamlayacağınız örgü elbisenizi, yandan askılı zarif bir çanta ile tamamlayabilirsiniz. Bu tarz bir kombinle şapka kullanmak da şık bir tercih olacaktır. Kış sezonunun favori parçalarından olan ceketler de, bu sezon elbiselerle kullanılıyor. Dizin hemen altında biten uzun çoraplar, botlar ve şık aksesuarlarla tamamlanan deri ceket ve diz üstü bir elbiseyi günlük hayatta rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Farklı bir tarz yaratmak istiyorsanız ceket ve botlarında tercihinizi, farklı renklerden yana kullanabilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Facebook Yorumları