Erkekleri baştan çıkaran adımlar her kadının asla diyemeyeceği yöntemlerden oluşur. Erkekler için bazı kokular asla vazgeçilmezdir...

Erkekleri baştan çıkaran adımlar her kadının asla diyemeyeceği yöntemlerden oluşur. Erkekler için bazı kokular asla vazgeçilmezdir. Bunlar arasında birkaç adım sayacağız. Ancak öncesinde bir erkeği etkileme yollarından birkaçısın sunacağız. Kadınların kullanacakları parfümlerde genellikle tarçın kokusuna yer verilmiştir. Bunun neden ise tarçının erkekleri baştan çıkarma özellikleri buluyor.

Şehvetin tam doruklarda yaşanması için mükemmel bir tercih olacaktır. Bir kadının kullandığı parfüm içinde eğer bu koku mevcut ise erkeğin buna karşı koyması imkânsız olacaktır. Erkeklerin red edemeyeceği kokular arasında Chanel Coco Madamemoiselle diye bir parfüm bulunuyor. Bunu kullanan kadınlar erkeğini baştan çıkarmak için mükemmel bir silah kullanmış olacaktır.

Erkeklerin red edemeyeceği kokular arasında birde Nina Ricci Nina L’elixir var. Bu koku kırmızı meyvelerin cezp edici özelliklerini içinde barındırıyor. Elma şeklinde bir şişeye de sahip bulunuyor. Bu koku erkeklerin red edemeyeceği kokular arasında yer alıyor. Bir diğer koku ise Givenchy Ange Ou Demon isimli parfümdür. Bu parfümde içindeki safran ve vanilya kokuları ile birlikte erkeğin red edemeyeceği kokular arasında yer alıyor.

Erkeklerin red edemeyeceği kokular arasında bulunan parfümlerden biri de Laverdose by Diesel isimli parfümdür. Kadınların teninde harikalar yaratması ile tanınıyor. Bunların mükemmel duruşları ve kendileri üzerinde yarattığı etki ile günaha davet ediyor denilebilir. İçinde bulundurduğu yasemin çiçeği, bir erkeğin hayır diyemeyeceği kadar etkili bir parfümdür.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Facebook Yorumları