“District 9″ filminin yönetmeni gizlice üzerinde çalıştığı “Alien” filminin bazı görüntülerini yayınladı.

District 9″ filminin yönetmeni gizlice üzerinde çalıştığı “Alien” filminin bazı görüntülerini yayınladı.

“Alien” serileri belkide ikinci filmden sonra düşüşe geçti ama “District 9″ filminin yönetmeni, Neill Blomkamp bir şekilde bu durumu kurtarma çabasında. Blomkamp instagram hesabında üzerinde çalıştığı yeni Alien filminden, stüdyonun onayı ve bilgisi olmaksızın bazı görüntüleri paylaştı. Blomkamp’ın filmi Alien’lardan sonra geçen bir dünyayı anlatıyor ama filmin üçüncü serisi hiç çekilmedi tabi.

Yine de Blomkamp’ın görsellerinin siteden kısa bir sürede silineceğe benzemiyor. Instagram da Blomkamp konsepti çok beğendiğini ama artık üzerinde çalışmayı düşünmediğini belirtiyor ve sinemayı sarsacaktı diye ekliyor.

Blomkamp ile bağlantısı doğrulanmamış bir twitter hesabında ise “Canım belki de başka bir şey yapmak istiyordur” yazıyor. Filmi görmek isteyenler için iyi haber Blomkamp stüdyo istediği için vazgeçmiyor hatta stüdyonun onun bu çalışmasından haberdar bile olmadığını düşünüyor. Instagramda bir yoruma yazdığı cevapta “Fox hiçbir zaman hayır demedi ki” diyor. Blomkamp’ın ne yapacağını tam kestiremiyoruz ama yeni çalışmasını da merakla bekliyoruz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Facebook Yorumları