Onları doğru bir şekilde kullandığınızda aynalar evinizin en şık, en güzel aksesuarları olacağı gibi küçük alanlarda büyüklük ve derinlik algısı yaratarak mekanlarınızı daha ferah hale de getirecektir.

Onları doğru bir şekilde kullandığınızda aynalar evinizin en şık, en güzel aksesuarları olacağı gibi küçük alanlarda büyüklük ve derinlik algısı yaratarak mekanlarınızı daha ferah hale de getirecektir. Günümüzde klasik veya modern havalı dekorasyonlara uyum sağlayabilecek şık çerçeveli, değişik ve orijinal birçok ayna modeli üretiliyor. Bu güzel aynalarla dekorasyon yaparak mekanlarınıza canlılık, parlaklık, derinlik ve estetik katabilirsiniz.

Boş bir duvarı değişik tipteki aynalarla doldurarak muhteşem bir görünüm oluşturabilir, antika çerçeveli ayna modelleriyle salonunuzda zengin bir hava yaratabilirsiniz. Herhangi bir odanızı olduğundan daha büyük göstermek için uygulanabilecek en pratik yöntemlerden biri, odanın uygun bir yerine büyükçe bir ayna yerleştirmektir. Aynalarla dekorasyon konulu görselleri incelerseniz yapabileceğiniz ne kadar çok uygulama olduğunu daha iyi anlarsınız. Bir aynanın karşısına bir heykel, güzel bir çiçek süslemesi veya bir tablo yerleştirerek muhteşem yansımalar oluşturabilir, mekana artistik bir hava katabilirsiniz. Birbirinden güzel geometrik kesimli ayna modelleri ile yaşama alanlarınıza modern görünümler kazandırabilir, ince uzun bir koridora küçük boyutlu aynalarla derinlik kazandırabilirsiniz. Dikkat çekici ortamlar yaratmanın yollarından biri ışık oyunları yaratmaktır; aynaları doğru kullanmaksa ışığı yeterli derecede vurgulamanızı sağlar. Aynalarla evinizin karanlık bölümlerine aydınlık ve iç açıcı bir hava kazandırabilir, karşılıklı yerleştirilmiş dekoratif ayna modelleri ile göz alıcı yansımalar elde edebilirsiniz.

Aynalar küçük odalarınız için sadece bir şıklık unsuru değil, aynı zamanda mekanın daha büyük ve iç açıcı görünmesini sağlayacak kurtarıcı niteliğindeki eşyalardır. Bir duvarı aynalarla kaplamak hoşunuza gitmeyecekse veya bunun mekanınızda iyi durmayacağını düşünüyorsanız büfenin üzerine veya yemek masasının bulunduğu duvara büyük bir dekoratif çerçeveli ayna asarak da çok güzel yansımalar oluşturabilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Facebook Yorumları