İstanbul Atatürk Havalimanı'nda Dış Hatlar VIP gidiş teminalinde patlama meydana geldi. Patlamanın ardından silah sesleri duyuldu.

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde iki tane patlama ve silah sesi duyuldu. Olayda yaralıların olduğu belirtiliyor.

İKİ TERÖRİST EL BOMBASI ATTI

İlk bilgilere göre, iki terör örgütü üyesi, Emniyet güçlerinin kendilerinden şüphelenmesinin ardından üstlerinde bulunan 4 el bombasını attı ve 4 ayrı patlama art arda yaşandı. Sonrasında polisler ateş açtı ve çatışma çıktı.

YOLLAR KAPATILDI

Polis telsizinden geçen bilgilere göre, havalimanına çıkan bütün yollar kapatıldı. Havalimanı da sivil araç giriş ve çıkışına kapatılırken, itfaiye ve ambulansların geçişine izin veriliyor. Polis ekipleri havalimanı çevresinde geniş güvenlik önlemleri aldı.

CANLI BOMBA SALDIRISI MI

Bir başka iddiaya göre ise iki tane canlı bomba kendini patlattı. Saldırının X-ray cihazlarına yakın bir noktada gerçekleştiği belirtildi. Patlama olduğu için giriş çıkışların kapatıldığı öğrenilirken canlı bombanın yanındaki diğer bir teröristin iç hatlara kaçtığı öğrenildi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Facebook Yorumları