Galatasaray'ın UEFA Kupası'nı alan 25 kişilik kadrosunda bulunan Alper Tezcan, 30 lira yevmiyeye kahvehanede çalıştığını söyledi ve sarı-kırmızılı kulübü suçladı.

Galatasaray'ın UEFA Kupası'nı alan 25 kişilik kadrosunda bulunan Alper Tezcan, maddi imkansızlıklarla boğuşuyor. 30 lira yevmiyeye kahvehanede çalışan Alper Tezcan, Galatasaraylı yöneticileri suçladı ve UEFA Kupası'nın priminin kendisine verilmediğini iddia etti.

AYAĞI KIRILDI, FUTBOLA DÖNEMEDİ

Telegol'de yer alan habere göre; Galatasaray'ın UEFA'ya giden yolunda Bologna ile oynadığı maçın son dakikalarında oyuna giren ve ayağı kırılan Alper Tezcan, daha sonra 12 ameliyat geçirse de futbola dönemedi. Galatasaray tedavilerini üstlenmedi. Babası tüm servetini oğlunun iyileşmesi için harcadı.

"GALATASARAY BANA PARA VERMEDİ"

Alper Tezcan, "Vefasızlık böyle bir şey. Her şeyinizi veriyorsunuz. Babamın tüm mal varlığı bitti. Benim için harcadı. 6 yaşından 16 yaşına kadar ben Florya'ya buradan gidip geldim. Galatasaray bana para vermedi." dedi.

"30 LİRAYA GEÇİNMEYE ÇALIŞIYORUZ"

"Zafer hocamın pozisyonunda ben de olabilirdim." diyen Tezcan, "Bir kutu hap içtim. Zorla getirdiler beni hastaneye. Şimdi 30 liraya geçinmeye çalışıyoruz. UEFA Kupası'nı almış 25 futbolcudan biriyim. Madalyam var. Ama madalyam icrada borçlardan dolayı." ifadelerini kullandı.

"DİLENCİLERDEN BETERİM"

Haksızlığa uğradığını savunanan eski Galatasaraylı, "250 bin Dolar prim hakkım vardı. Yine Devlet, 250 Cumhuriyet altını verecekti. Hiçbir şey almadım. Madalyamı satacaktım ancak alacak olan kişiye adama tehditler geldi ve vazgeçti. 250 bin liraya alacaktı. Dilencilerden beterim. Ben babamdan para isteyemiyorum, onlardan nasıl isteyeyim?" diye konuştu.

DİKİŞ TUTTURAMADI

Futbola Galatasaray altyapısında başlayan Alper Tezcan, sakatlıkların ardından futbolda dikiş tutturamadı.Tezcan, Cimbom'dan sonra Elazığspor, Orduspor, Kartal, Isparta ve Burdur Gençlik takımlarına transfer oldu. Ancak bu takımlarda başarılı olamadı.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Facebook Yorumları