Yaz çiçekleri, egzotik çiçekler, minik veya iri çiçekler, pembe ya da sarı çiçekler; netice itibariyle 2016 yaz sezonunda bir çiçek muhabbetidir ...

Yaz çiçekleri, egzotik çiçekler, minik veya iri çiçekler, pembe ya da sarı çiçekler; netice itibariyle 2016 yaz sezonunda bir çiçek muhabbetidir gidecek ve gayet de güzel olacak. Çiçekli elbiseler ilkbahar ve yaz mevsimlerinin vazgeçilmez parçaları arasında sayılır zaten, fakat 2016 yaz mevsiminde bu tip elbiseleri alıştığımızdan da daha sık göreceğiz. 2016 çiçekli elbise modelleri renk, biçim ve model olarak farklı parçalardan üretildiğinden sokakların hepsi aynı elbiseyi giymiş bayanlarla dolması gibi bir tehlike de pek söz konusu değil.

Birçok ünlü marka 2016 yaz sezonu için birbirinden göz alıcı, canlı ve enerjik çiçek desenlerinin yer aldığı elbiseler hazırladı. Bu elbiseleri yine 2016 yaz trendleri arasında yer alan şeffaf ayakkabı ve çantalarla, elbisenin rengine uygun zarif babetlerle veya platform ayakkabı modelleriyle tamamlayabilirsiniz. Sezonun floral desenli elbise modellerinden bazıları renkli veya metalik kemerlerle tamamlanmaya da uygun. Sezon trendleri arasında başa güreşenlerden biri olan çiçekli elbiseler çok çeşitli modellerde tasarlanmış. İnce veya kalın askılı, kısa ya da uzun kollu, ayak bileklerine kadar uzanan veya diz üstü birçok model arasından zevkinize ve tarzınıza hitap edecek modeller mutlaka çıkacaktır.

Elbise giymeyi seviyorsanız yazlık gardrobunuzda bir veya birkaç parça çiçekli elbise bulundurmanızı tavsiye ediyoruz. Canlı, kımıl kımıl, hareketli bir görünüme sahip olan bu elbiseleri giymek insanın moralini bile yükseltebilir. Kış mevsimi boyunca kat kat, ağır ve çoğunlukla koyu renkli kıyafetler giydikten sonra bu renkli ve hafif çiçekli elbiseler içinizi açacak, keyfinizi yerine getirecek. Hem sokakların, caddelerin çiçek bahçesi gibi görünmesine biraz katkınız olsa fena mı olur?

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Facebook Yorumları