Ayakkabı sadece bir aksesuar değil aynı zamanda stilin en önemli parçalarından biri. Birçok kadının tutkularından birisi olan ayakkabı...

Ayakkabı sadece bir aksesuar değil aynı zamanda stilin en önemli parçalarından biri. Birçok kadının tutkularından birisi olan ayakkabı, bu sezon da birbirinden ilginç detaylarla öne çıkıyor. Sezonun yeni trendlerini yansıtan en iddialı parçaların ayaklarınızda yıldızlaşmasına izin verin.

Metalik ve ışıltılı bir hava yaratmak istiyorsanız deri ve metal tonlarında bir stiletto tercih edebilirsiniz. Siyah ve kırmızı renkte mini elbiselerinizle tamamlayabileceğiniz bu ayakkabılarınız, aynı tonlarda portföy çantalar ile kombinleyin.

Zımba detaylar bu sezon da oldukça moda. Asi ruhunuzu yansıtmak için güzel bir detay olan zımbaları ayakkabı ve çantalarınızda kullanabilirsiniz. Deri ve pembe bir stilettonuza zımba detayları ekleyerek, şık bir Jean ve deri bir ceket ile tamamlayabilirsiniz. Bu tarz günlük hayatta bütün bakışları üzerinize toplamanızı sağlayacaktır.

Vahşi topuklar son yıllarda bayanların gözde modelleri arasındaki yerini alıyor. Hollywood dünyasında da oldukça moda olan bu vahşi topuklarla, istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz. Hardal ve kahve tonlarında deri bir ayakkabı ile hem günlük hem de abiye kıyafetlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Rugan bu sezon da etkisini sürdürüyor. Özellikle babet ve stilettolarda öne çıkan bu stilettolarla hem şık hem de iddialı bir görünüm elde edin. Siyah mini bir elbise ile tamamlayabileceğiniz her renkte rugan ayakkabılarınız ile partinin en şık kadını olun.

Modern çizgiler bu sezon ayakkabılara da damgasını vuruyor. Özellikle topuklara farklı bir çizgi getiren bu detaylarla, modern görünümünüzü tamamlayın. Günlük hayatta rahatlıkla tercih edebileceğiniz rugan ve modern çizgilere sahip bir ayakkabı ile ayaklarınız rahat ederken, şıklığınızdan vazgeçmemiş olacaksınız.


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!