Modern kadının vazgeçilmezlerinden biridir aksesuar... İşte sizler için hazırladığımız aksesuar rehberi...

Sonbahar mevsimine girerken Retro aksesuarlardan, renkli modern tasarımlarla her zevke uygun parçalar bulmak mümkün.. Bu sezon ister kahve tonlarıyla safari stilinin gezgin ruhunu yansıtın, isterseniz tercihinizi 60’lı yılların zarif çizgilerinden yana kullanın.  Kombininiz ne olursa olsun onları aksesuarlar ile tamamlamayı unutmayın, bu sezon aksesuarlar tamamlayıcı olmaktan çıkıp önde olmaya hazırlanıyor. 

Modern kadının vazgeçilmezlerinden biri haline gelen maskülen stili, deri çanta, kemik gözlük, kaşe şapka, kanvas ayakkabı ve deri babet gibi detaylarla hareketlendirin.  Hem rahat hem de stil sahibi görünmek isteyenler ise, piton desenler, deri çanta, hasır şapka, süet postallar ve metal gözlük detaylarından yararlanabilirler. 

Bu sezon Retro seçimlerle nostaljik bir hava yaratabilirsiniz. İnci ve süet detaylar bu havayı yaratmanız için yeterli olacaktır. Sonbahar günlerinde yağmurlu günler için şık bir şemsiyeyi yanınızdan ayırmayın. Ayrıca güneş gözlüklerinizi sadece yaz günlerinde kullanmaktan vazgeçin, kıyafetinizin tamamlayıcısı gözlüklerinizi sonbahar ve kış aylarında da kullanabilirsiniz. 

Canlı renkler bu sezon da oldukça moda. Birbiriyle uyumlu olsun olmasın bütün canlı renkleri bir arada kullanabilirsiniz. Bunu yaparken şıklık ve ucuzluk arasındaki ince çizginin ayarını kaçırmamaya dikkat edin. Bu sezon oldukça moda olan neon renkleri sonbahar-kış sezonunda da kullanmaktan çekinmeyin. Canlı renkler ve pop baskılarla sokak stilini aksesuarlarınıza taşıyabilirsiniz. Bu sezon fularlar yine çok moda. Ayrıca fosforlu ve neon renkleri stiline taşıyarak enerjik bir görünüm yakalayabilirsiniz. 


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!