Günümüzde ki dekorlar oldukça değişkenlik gösteriyor özellikle ev dekorasyonu denince. Artık evi tazeleme, yeni dekorasyonlar oluşturma vakti geldi...

Günümüzde ki dekorlar oldukça değişkenlik gösteriyor. Artık evi tazeleme, yeni dekorlar oluşturma vakti geldiyse. Evinizde değişiklik yapmak istiyorsanız, yeni çıkan trendlere bir göz atın derim. Son zamanlar içerisinde duvar dekorları oldukça ilgi topluyor. Duvarda bulunmakta olan raflar, çerçeveler oldukça şık ve renkli bir tarz katıyor. İçerisine koyacağınız küçük aksesuarlar ile de oldukça cici bir hal alıyor. Gün geçmesin ki değişik tarzlarda ve modellerde birçok mobilya ve aksesuarlar ortaya çıkarak eve neşe katıyor. Pastel tonlarla büyülüyor, açık tonlar ile ilgi çekiyor, rengârenk oluşu ile de ortama hava ve neşe katıyor.

Ev içerisinde yapılacak olan dekorasyonda renk uyumuna oldukça dikkat edilmeli. Aksi taktirde birbirine zıt olan renkler tercih edildiğinde ortaya hoş bir görüntü çıkmıyor. Zıt renkler kullanarak evinizi boğucu hale getirmeyin. Açık renkler kullanarak odanıza hava ve ferahlık katın. Ev içerisinde oluşturacağınız dekorasyonlar insanın kendi kişiliğini yansıtmaktadır. Evinize kendinizi yansıtın hatta renkli bir kişilikseniz bunu abarta da bilirisiniz. Yeni çıkmış olan tasarımlardan yaralanarak evinizi klasik görünümünden çıkarın ve küçük el dekorasyonu ile de renk katın.


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!