Erkeklerin hızla yükselişe geçen sezon trendlerine ayak uydurmakta güçlük çektikleri kesin. Bu kez onların sevmekten asla vazgeçmedikleri yıllara meydan okuyan klasiklere göz atabilirsiniz.

1. Mini Etek

Mini Etek

Etek dendiğinde akıllarına ilk gelen şey miniler oluyor. Erkeklere göre etek dediğin kısa olur. Bayanların güzel bacaklarını sergiledikleri mini etekler, yazın sandaletler, kışın ise muz çoraplarla harika bir hava yaratıyor. 

2. Kırmızı Ruj

Kırmızı Ruj

Seksapel denince erkeklerin aklına gelen şeylerin başında geliyor. Dağıldığı zaman ya da çok abartılı bir kıyafetle korkunç göründüğünü düşünen erkeklerin sayısı ise oldukça fazla. Erkekler, kırmızı ruju hakkını verebilen kadınların sürmesinden yana. 

3. Mini Siyah Elbise

Mini Siyah Elbise

Son zamanlarda kadınlar pullara, payetlere merak saldı. Oysa ki erkekler, hiçbirinin mini siyah bir elbisenin yarattığı zarafeti yaratmadığı düşüncesinde. Siz de siyah mini elbisenizi siyah stilettolarınız ile tamamlayarak, erkeklerin sevdiği görünümü elde edebilirsiniz. 

4. Skinny Pantolon

Skinny Pantolon

Yüksek belli ya da İspanyol paçalı pantolonlara inat erkeklerin tercihi skinny Jeanlar. Topuklu ayakkabı ile harika göründüğünü düşünen erkeklerin sayısı ise oldukça fazla. Bu sezon kaşe montlar ve kazaklarla tamamlayacağınız bu jeanlerle çok şık görüneceksiniz. 

5. Stiletto

Stiletto

Erkekler hiçbir şeyin kadınların bacaklarını bu denli seksi ve göz alıcı gösteremediğini düşünüyorlar. İnce topuklularla yürüyebilen kadınlar ise diğerlerine göre daha avantajlılar. Siz de bu tarz ayakkabılar günlük kombinlerinizle tamamlamaktan çekinmeyin. 

Kadınların kendilerinden büyük çanta takmalarına bir türlü anlam veremeyen erkekler, kadınlarda portföy çantayı çok beğeniyorlar. Bakımlı ellere çok yakışan zarif portföy çantalar, kadınların mutlaka kullanmaları gerekenler arasında. 


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!