Bakalım bu sezon moda ne imiş. Sizler için hazırladık....

Her sezon olduğu gibi bu sezon da birbirinden ilginç detaylar öne çıkıyor. Bayanların şıklık yarışına girdiği davetlerde göze çarpan detaylar arasında gösterişli kemerler, kutu çantalar, dekolteler ve büyük aksesuarlar yer alıyor. 

1- Konuşan Kemerler

1- Konuşan Kemerler

Gösterişli bir kemer, giysileri tamamlamanın en basit yollarından biri. Siz de kıyafetinize pratik bir şıklık katmak istiyorsanız bu dikkat çekici aksesuardan faydalanabilirsiniz. Özellikle ayakkabınızla uyumlu bir kemer ile geceniz en şık bayanları arasına girebilirsiniz. 

2- Dekolte Savaşları

2- Dekolte Savaşları

Şu sıralar gece elbiselerindeki gösterişi arttırmanın en güncel yöntemlerinden biri, görkemli yaka ve dekolte kesimleri kullanmak. Sade bir elbiseyi bile şık hale getiren büyük yakaların gözdesi ise fırfır ve volanlar. Bu sezonun favori dekolteleri arasında sırt dekoltesi de yer alıyor. Elbiseye ayrı bir hava, giyene de ayrı bir zarafet katan sırt dekoltesi, giymesini bilene gerçekten yakışıyor. 

3- Şıklık Tamamlayan Kutu Çantalar

3- Şıklık Tamamlayan Kutu Çantalar

Minik kutu portföyler, artık davetlerin başrol oyuncuları. Bu birbirinden şık kutucukların içine cep telefonu bile zor sığıyor ama elinizde mücevher gibi parlayan bir çanta taşımak için biraz sıkıntıya da değer gibi görünüyor. Şık bir aksesuar ve tamamlayıcı olarak kullanabileceğiniz bu çantalar, son yıllarda Hollywood starlarının da gözde parçaları arasında. 

4- Jean ile Gelen Şıklık

4- Jean ile Gelen Şıklık

Sade bir Jean ile son derece hoş görünmeniz mümkün. Şık olmak için ille abartılı parçalar taşımaya gerek yok. Özellikle genç yıldızların da tercih ettiği Jean ile gelen şıklığınızı, deri bir ceket ve topuklu ayakkabılar ile tamamlayarak çok daha farklı bir havaya sokabilirsiniz. 


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!