Sonu Felaketle Biten 9 Düğün Hikayesi
Rus ruleti oynarken , boş sanılan silahın patlaması, Evleneceği gün oteli yakması ya da tören sırasında iskelenin çökerek tüm davetlinin kıyafetleriyle göle düşerek ıslanması… İşte sonuc felaketle biten 9 düğün hikayesi ...

1. Düğün sırasında konuklardan biri Rus ruleti oynarken kendini vurur

Düğün sırasında konuklardan biri Rus ruleti oynarken kendini vurur

Olay 2010 yılında bir Rus düğününde gerçekleşiyor. Damatın bir arkadaşı  Rus ruleti oynamaya başlıyor.  Tetiği çekiyor , ama zaten içinde kurşun bulunmadığından , patlamıyor. Sonra başka bir davetli daha eline aynı silahı alıyor ve silah patlıyor. Silahı şeytan mı doldurmuştur yoksa planlı olarak mı yapılmıştır bilmiyoruz ama Rus Ruleti Felaketle Sonuçlanan Düğün Hikayeleri listemizin 1. sırasında.

2. Düğün Törenin İçin Kullanılacak Limuzinin Çalınması

Düğün Törenin İçin Kullanılacak Limuzinin Çalınması

Düğün töreni için kiliseye giren çift orada mutlu mesut evlenir. Ama dışarı çıktıklarında onları bir süpriz beklemektedir. Düğün içn kiraladıkları limuzinleri oratada yoktur. Limuzinin pencere camını kırararak , limuzini çalan hırsız gelinle damatın gününü rezil eder ama neyse ki daha sonra yakalanır.

3. Gelinin Faica ile Biten Çiçek Fırlatma Olayı

Gelinin Faica ile Biten Çiçek Fırlatma Olayı

Bir İtalyan düğününde meydana gelen olayda , gelin ve damat törenleri için küçük bir uçak kiralıyorlar , Gelin tam çiçeği atarken  gelinin attığı çiçek uçağın motoruna kaçıyor ve ufak bir yangın çıkmaya başlıyor. Uçak bir otelin üstüne düşüyor. Uçağın içinden sadece 1 kişi hayatını kaybediyor. Otelin içindeki 50 kişi kaçarak hayatını kurtarır ve neyseki ölen olmaz.

Kötününde kötüsü var dedirtecek bir olay. Tören sırasında önce damat kalbinden rahatsızlanıp hastaneye kaldırılıyor, daha sonra ise damatın 82  yaşındaki annesi fenalaşıyor ve o da hastaneye kaldırılıyor. Gelin de damatın peşinden hastaneye koşuyor. Ama malasef orada çok kötü bir haber alıyor. Gelin, babasının öldüğünü hastanede öğreniyor. 

5. Damat Düğünün Yapılacağı Oteli Yaktı

Damat Düğünün Yapılacağı Oteli Yaktı

33 yaşındaki Asimo Kawazata Tokyo’da evleneceği gün , törenin yapılacağı oteli yaktığı gerekçesiyle tutuklandı. Evlilikle ilgili kararsızlıkları olan Asimo Kawazata, çözümü ise törenin yapılacağı oteli yakmakta bulmuş. Aslında b sadece Hayır demek yeterli olacaktı...

6. Gelinin Nedimesi Düğün Sırasında DJ’i Soyarsa

Gelinin Nedimesi Düğün Sırasında DJ’i Soyarsa

2012 yılında Boston’da gerçekleşen olayda gelinin nedimesi , düğün sırasında Dj’i ayartarak boş bir odaya götürür. Daha sonra onu bayıltarak ellerini ve kollarını bağlayarak soyar. Bu ilginç olayın sonunda nedime tutuklanır ve ceza evine gönderilir...

7. Nikah Memuru Nikahı Kıymayı Reddederse

Nikah Memuru Nikahı Kıymayı Reddederse

Düğün gününüzü aylar öncesinden aldınız , nikah memuruna ne yapmış olabilirsiniz ki , geldiği bir düğünü kıymayı reddetsin ? Bunun nedeni gelinin nikah sırasında "Hayır evlenmek istemiyorum" diyerek kendince şaka yapması. Bu sebeple de nikah memuru ciddi ciddi sinirlenmiş ve nikahı yarım bırakıp gitmiş. Davetliler de eve gitmek zorunda kalmışlar.

8. Gelin Kendi Düğününde Tutuklanırsa

Gelin Kendi Düğününde Tutuklanırsa

Bu bir Lezbiyen düğünü. 40 yaşındaki gelin Nicola Hutin , içkiyi fazla kaçırıp , kendi düğününde göğüslerini herkese göstermeye çalışınca , otel yetkilileri polis çağırmış. Hutin de evlendiği ilk geceyi demir parmaklıklar ardında geçirmek zorunda kalmış.

9. Düğün Sırasında İskele Yıklırsa

Düğün Sırasında İskele Yıklırsa

Hoffman ve  Marli van der Walt’ın düğünü Güney  Afrika’da bulunan Dragon Peaks Mountain Resort’ta gerçekleşirken , düğün sahiplerinin ve davetli olan 80 konuğun başına gelebilecek en kötü şeylerden biri gelmiş. Tam nikahın kıyıldığı ve fotoğrafların çekildiği sırada ahşaptan yapılmış olan iskele çökmüş, ve herkes bir anda kendini çamurlu gölün içerisinde bulmuşlar. Daha sonra tüm davetliler kurulandıktan sonra düğüne kaldığı yerden devam edilmiş ama bu işten en zararlı çıkan tabiki otel olmuş.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Facebook Yorumları