Patronun gözdesi olup sizi gıcık edecek 10 iş arkadaşı
Patronun gözdesi olup sizi gıcık edecek 10 iş arkadaşı

Çalıştığı yer kendisininmiş, kazanılan bütün paraları kendi banka hesabında istifliyormuş gibi büyük bir aşkla çalışan, herkese yetişmeye uğraşan hasta ruhlu tipler.

Uyku gözlerinizden akıyorken, "aa, bugun bir tuhafsin sen", "ahhaha, canlan biraz canlan kımılda kendine gel! " diyerek sizi iyice zıvanadan çıkaranlar.

Bütün gün internette sörf yapan ama sorsan dünyayı kurtarmak üzere olanlar...

Maalesef hiçbir konuda becerisi olmayan, ama her konuda ortaya atlayıp bıdı bıdı eden, yapılan her işte sorun bulan tipler...

Yaptığınız her işin altında bir bit yeniği arayan, güya motivasyonu arttırmak için garip hareketler sergileyen yeni yetme müdür yardımcıları.

Hiçbir işe karışmayan, verilen işleri başkalarının üstüne yıkan, telefonda saatlerce laga luga yapan, sonra da bir şey sorulduğunda "şu anda çalışıyorum, filancaya sor" diye sizi tersleyen tipler...

Tam çıkmak üzereyken, patronun duyacağı şekilde sana iş buyuran insan.

Sürekli bahsettiği, ancak hiçbir zaman bir ilerleme kaydedemediği sayısız projesi olan, ilk fırsatta işi size yükleyip semeresini tek başına yemek isteyen proje adamları.

İşe gireli bir sene olmadığından yıllık izni hak etmediğiniz için hergün delirircesine çalışırken, çingene gibi bronz teniyle Antalya'dan dönen havalı tipler..

Zır zır telefonu çalıyorken cevap vermeyen, hatta parmaklarıyla klavyede ritim tutan yan masa elemanı.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Facebook Yorumları