Erkeklerin Kadınlarda Sevdiği 10 İlginç Özellik
Her ne kadar ilginç gelse de, erkeklerin kadınlarda sevdikleri bir takım enteresan şeyler bulunmaktadır. Bu yazımızda kadınların yaptığı ve erkekleri kendine tamamen bağlayan bir takım unsurlardan bahsedeceğiz. Aşağıdaki vereceğimiz liste, yapılan uzun bir anket çalışmasının sonucunda ortaya çıkmıştır.

1. Spordan sonraki terli halleri:

Spordan sonraki terli halleri:

Aşırı makyaj ya da olağandan fazla bakım yapmanın, erkekleri daha çok cezbettiğini mi düşünüyorsunuz? Oysaki bu algı, erkeklerin bir çoğu için geçerli değildir. Birçok erkeğin kadınların spor yaptıktan sonraki terli hallerini daha çok sevdikleri, yapılan araştırma sonucunda ortaya çıkmıştır. Özellikle spor sütyeni ve o anki parfümsüz terli halleri, erkekleri daha çok etkilemektedir.

2. Bazen sevgilisinin giysilerini giymek, kadınları daha etkileyici hale getiriyor:

Bazen sevgilisinin giysilerini giymek, kadınları daha etkileyici hale getiriyor:

Kadınların bazı durumlarda sevgilisinin kıyafetlerini giymesinin erkeklerin kadınlarda hoşlandığı hareketlerden bir tanesi olduğu yapılan anket araştırması sonucunda ortaya çıkmıştır . Örneğin eşiniz ya da sevgilinizle uyandığınızda, ya da duştan çıktığınızda onun gömleğini ya da boxerini giymeniz erkekleri daha çok cezbediyor.

3. Romantik ortamda hazırlayacağınız yemekler

Romantik ortamda hazırlayacağınız yemekler

Masayı tamamen romantik bir havaya soktunuz. Mumlar ve güller hazır. Ancak yemek olarak tarifi basit olan hazır köfteler ya da spagettinin, erkeklerin %55’ine yakın bir oranda kadınlarda sevdiği 11 hareketten bir tanesi olarak göze çarpıyor.

4. Çocuklarla oyun oynaması:

Çocuklarla oyun oynaması:

Kadınların çocuklarla çocuk olup içten ve samimi bir şekilde onlarla oyun oynaması, erkeklerin kadınlarda sevdiği hareketlerden birisidir. Bunu doğallıkla ve samimiyetle yapan kadınlar kazanıyor.

5. Sinemadayken:

Sinemadayken:

Kadınların sinemada film izlerken takındığı doğal tavırlar, korku filmlerinde endişe duyup korkmaları, yada komedi filmlerinde cezbedici gülüşleri, erkeklerin sevdiği unsurlar arasında yer almaktadır.

6. Doğal halleri:

 Doğal halleri:

Erkeklerin kadınlarda sevdiği 10 unsurdan bir tanesi de, kadınların doğal halleridir. Abartısız bir makyaj ve gereğinden fazla olmayan bakım yapılan araştırmalar sonucunda, erkekler için daha cazibeli bulunmuştur.

7. Erkeğin ailesine karşı sabır göstermeleri:

Erkeğin ailesine karşı sabır göstermeleri:

Erkekler ailesi haksız dahi olsa o anki duruma karşı sabır gösteren kadınlardan daha çok hoşlanıyorlar. Bu sabrı gösterirken, gözlerini erkeğin gözüne diken kadınlar, erkekler için daha cezbedici bulunuyor.

8. Her zaman nezaket olmaz:

Her zaman nezaket olmaz:

Elbette çoğu erkek kibar kadınlardan hoşlanır. Ancak özellikle bu kibar kadınların çok nadirde olsa bir tavuk budunu elini alıp yemesi, erkeklerin daha çok hoşuna gidiyor. Aynı zamanda bunu sürekli yapmaları ise, erkekler tarafından itici bulunan bir etkendir.

9. Kendine güvenen kadınlar:

Kendine güvenen kadınlar:

Kendine güvenen kadınlar ve  olayın sıcaklığına göre sert tepki verebilen kadınlar, erkeklerin daha çok hoşuna gitmektedir.

10. Küçük bir tebessüm ve derin bakışlar:

Küçük bir tebessüm ve derin bakışlar:

Kadın haklı bir sebeple erkeğe kızsa dahi, hafif bir tebessüm ve derin bir bakışın yapılan anket sonucunda, erkeklerin kadınlarda sevdiği hareketlerden birisi olarak görülmektedir.

Bu 10 madde 17850 erkeğin katıldığı bir anketin sonucu olarak ortaya çıkmıştır.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Facebook Yorumları