Erkeklerin Bir Kadında Dikkat Ettiği 8 Şey
Erkeklerin Bir Kadında Dikkat Ettiği 8 Şey

1. Arkadaş çevreniz

Arkadaş çevreniz

Kalabalık bir arkadaş grubunuz varsa bu erkeklerin gözünü korkutacak, yok eğer çok az sayıda arkadaşınız var ise de sizin biraz sorunlu olduğunuzu düşünecektir. Tam kıvamında olan yakın arkadaş sayısı (genellikle 3) erkeklerin size bakışını direkt değiştirecektir.

2. Gülüşünüzün içtenliği

Gülüşünüzün içtenliği

Karşınızdaki erkek farkında olmasanız da içgüdüsel olarak gülüşünüzün içten mi yoksa sahte mi olduğunu anlar. Ve içten bir gülüş her zaman için erkekleri cezbeder.

3. Sesinizin canlılığı

Sesinizin canlılığı

Hem yapılan bilimsel çalışmalar hem de evrimsel gelişim erkeklerin yüksek kadın sesinden hoşlandığını gösteriyor. Yüksek ve canlı kadın sesi onlara sağlığı çağrıştırıyor ve yine içgüdüsel olarak size çekiliyorlar.

4. Yaydığınız ışık

Yaydığınız ışık

Stres ve endişe cilde zarar verip matlaştırdığı için ışıltılı bir ten her zaman için iyi bir psikolojinin işaretidir. Ve bir erkeğin ışıl ışıl bir teni fark etmemesi imkansızdır. Bu yüzden cildinize gereken önemi göstermeye devam edin.

5. Kalça-bel oranınız

Kalça-bel oranınız

Yine iç güdüsel ve evrimsel açıdan baktığımızda erkekler, genlerini aktarmaya değer gördükleri kadınları ararlar. Çünkü çocuk, yani türün devamı bir erkek için en önemli konudur. Eğer beliniz, kalçanızdan inceyse çok şanslısınız. Çünkü bu doğurganlığı gösterir.

6. Saçlar lens mi?

Saçlar lens mi?

Görsel sahtelikler, yani takma kirpikler, postişler, aşırı makyaj gibi şeyler erkeği sizden uzaklaştırır. Çünkü bilinçaltlarında sizin normalde çirkin ve sağlıksız olduğunuzu ve bu yüzden çok fazla şey kullandığınızı düşünürler.

7. Ve elbette Gözleriniz

Ve elbette Gözleriniz

Bir insanın canlılığının en büyük göstergesi elbette gözlerdir. Bir göz ne kadar ışıl ışılsa o kişi o kadar sağlıklı ve canlıdır. Gözlerinize ve etrafına uygulanan çok fazla makyaj aksine erkekleri sizden uzaklaştırır. Çünkü sahtelik hemen fark edilir. Bir gözün ışıltılı olması için makyaja asla gerek yoktur bildiğiniz üzere. Yaşam enerjiniz zaten gözlerinizden fışkırır.

8. Saçlarınızın gürlüğü

Saçlarınızın gürlüğü

İnsanoğlu varolduğundan beridir erkeklerin bir kadında en çok dikkat ettiği özelliklerin başında saçlar gelir. Neden mi? Çünkü saçlar sağlığın belirtisidir. Gür saçlar sağlıklı bir geni işaret ettiği için erkekler içgüdüsel olarak sizden doğacak olan çocuğun da sağlıklı olacağını düşünür.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Facebook Yorumları