Dünyanın En İyi Dekore Edilmiş Bebek Odaları
Küçük bebeğinizi kucağınıza almaya çok az kalmışken, şimdiden sizi tatlı bir heyecan sardı. Ne giyeceği, ne yiyeceği önceden belirlendi bile. Onun için en kalitesini ve tabii ki sağlıklı olanını tercih ediyorsunuz. Bebek alışverişinde ilk sıralarda yer alan bebek odaları ise çoğu zaman anne ve babaların aklını karıştırmaktadır. İşte size fikir verebilecek bazı bebek odaları:

Erkek bebekler için güzel bir alternatif olan bu odada mavi rengin baskınlığı kullanılan ahşapla yumuşatılmış, serpiştirilen oyuncuklar, gökyüzü temalı duvar kağıdı, tül cibinlikle odaya şirinlik katılmış.

Oldukça sofistike bir seçim olmuş. Odayı mavi veya pembeye boyamak yerine farklı renklerin uyumundan yararlanılıp daha ağır görünüşlü mobilyalara yer verilmiş.

Hello Kitty temalı bu odayı minik kızınız büyüdüğünde eminiz ki çok sevecek. Pembe ve beyazın uyumu ile oluşturulan bu odanın her yerine şirinlik hakim.

Sade bir şıklıktan hoşlanan tercih edebilirler. Aynı kesimlere ve şekillere sahip olan mobilyalar ve buna eklenen renk uyumu sağlanmış sticker şimdiden bebeğinizi kaliteli bir zevkle tanıştıracak.

 Farklı şeylerden hoşlananlar için. Kamyon şeklinde bir beşik, Aslan Kral temalı bir sticker, beşikle aynı konseptte bir halı, zevkli renkler kutu gibi bir bebek odası.

Süslü kızınız için kokoş bir oda. Uyurken hayal alemine dalıp, sihirli dünyalara yolculuk etmesini kolaylaştıracak.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Facebook Yorumları