Cinsel Hayatınızı Canlandıracak 9 Öneri
Kadın erkek ilişkilerinde, sadece karakteristik açıdan heyecanlı olmak yetmeyebilir.

Bir ilişkinin güzel yürümesinin en önemli sebeplerinden birisi de, cinsel hayatın canlı olmasıdır. Düşünceler ve cinsel arzular bir araya geldiğinde, en iyisi yaşanmalı ve yapılmalıdır. Bu yüzden bu yazımızda, seks hayatınızı canlandıracak bir takım önerilerde bulunacağız.

Karşı cinsle ilişkilerinizi daima en iyi ve en üst seviyede tutmak için, cinsel hayatınızın son derece canlı olması çok önemli bir etkendir. Seks hayatınızı canlandırarak hayatınıza yeni bir nefes kazandırabilirsiniz.

İşte Seks hayatınızı canlandıracak 9 öneri:

1- Partnerinize sarılmaktan çekinmeyin:

1- Partnerinize sarılmaktan çekinmeyin:

Cinsellikten önce bir takım oyunlar ve sevgi dolu sarılmalar, hem kendinizi iyi hissetmenize hemde kendinize öz güven duymanıza sebep olacaktır. Bu yüzden partnerinize, sevgi dolu bir şekilde sarılın. Küçük dokunuşlarla onu etkilemeyi başarabilirsiniz. Bunun yanı sıra küçük oyunlar oynamayı da unutmayın!

2- Zincirleri kırmayı deneyin:

2- Zincirleri kırmayı deneyin:

Hayatınızda birçok şeyi devre dışı bırakabilirsiniz. Ancak bu tanımın içine. kesinlikle seksi sokmayın. Seks hayatınızın heyecandan uzak olması, partnerinizinden sıkılmanıza ya da onun  sizden sıkılmasına neden olabilir. Ön sevişmeler ve hatta seks için, mekan tanımı yapmayın. Mesela asansörden çıkarken, onunla kısa heyecanlı bir sevişme yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra klişe yatak cinselliği dışında duşta, sinemada, mutfakta ya da arabada, ortamına göre küçük sevişmeler yapabilirsiniz. Bunları yapmak sizi daha arzulu bir çift haline getirir ve cinsel hayatınızı daha canlı kalır.

3- Onunlayken aranızda sır bırakmayın:

3- Onunlayken aranızda sır bırakmayın:

Onunla yatağa girdiğinizde, gizemli tavırlar sergiliyor olabilirsiniz. Hatta bir takım iç gıcıklayıcı iç çamaşırları, seks oyuncakları gibi faktörleri de değerlendirebilirsiniz. Bunları yaparken kesinlikle ama kesinlikle, aranızda sır bırakmayın! Ruhen tamamen çıplak olun. Partnerinizden beklentilerinizi söylemekten çekinmeyin. İstediğiniz fantezileri ve korkuları ona anlatın. Bunu yaptığınız zaman, daha zevkli bir cinsel hayatınız olacaktır.

4- Seks yaparken doğru nefes almak son derece önemlidir:

4- Seks yaparken doğru nefes almak son derece önemlidir:

Orgazm doruklarına ulaşmak için, doğru nefes tekniklerini bilmek çok önemlidir. Cinselliğin gidişatına göre doğru nefes alıp vermek, hem cinsellik esnasında hemde orgazm esnasında heyecanınızı kat ve kat arttıracaktır.

5- Yatak odanızı yeniden dizayn edin:

5- Yatak odanızı yeniden dizayn edin:

Seks sırasında gözünüz, partneriniz de başka bir şeyi görmüyor olabilir. Ancak yatak odanızda bulunan herhangi bir şeye, gözünüzün takılma ihtimali de son derece normaldir. Kaybettiğiniz bir yakınınızın resmi, sizde kötü bir anısı bulunan bir eşya, o anki heyecanı tamamen söndürebilir. Bu yüzden mutlaka ama mutlaka, bu tür şeyleri yatak odanızda bulundurmamaya gayret edin.

6- Cinsel fantezilerinizi söylemekten asla çekinmeyin:

6- Cinsel fantezilerinizi söylemekten asla çekinmeyin:

Seks sırasında, ondan beklentilerinizi hiç sıkılmadan söyleyin. Ve onun isteklerini de, mümkün olduğu kadar gerçekleştirmeye çalışın. En azından onun isteklerini, her seferinde geri çevirmemeye dikkat edin. Seks sırasında utanmamanız gerektiğini asla unutmayın.

7-Sevmeseniz bile küçük danslar yapabilirsiniz:

7-Sevmeseniz bile küçük danslar yapabilirsiniz:

Bazen danslar, heyecanı arttırmak için etkili bir sebep olabilir. Hareketli ancak, fazla hareketli olmayan bir müzik açarak, seks yaptığınız ortamın ışıklarını tamamen kapatın. Ve müzik eşliğinde bir ritim tutturarak dans eden. Ancak dansı daha romantik hale getirerek, onu heyecanlandırabilirsiniz.

8- Sesiniz yüksek çıksa da bazen fısıldamasını bilin:

8- Sesiniz yüksek çıksa da bazen fısıldamasını bilin:

Kalabalık bir ortamda ve hatta ailenizin yanında olabilirsiniz. Ancak bu durum onun kulağına, onun ne kadar seksi olduğunu fısıldamanıza asla engel değildir. Onun hem seksi olduğunu, hem de onu çok arzuladığınızı, bu tür ortamlarda kulağına fısıldayın. Bunu yapmak, o gecenin sonunda yaşayacağınız ilişkiyi tamamen hazzın doruğuna taşıyacaktır.

9- Kendinizin alacağı zevkten çok karşınızdakinin alacağı zevki düşünün:

9- Kendinizin alacağı zevkten çok karşınızdakinin alacağı zevki düşünün:

Bencil olmayın! Seks sırasında kendinizin alacağı zevkten daha fazlasını, partnerinize yaşatmayı deneyin. Karşılıklı olarak iki taraf da bu düşüncede olursa, sizde partneriniz de son derece mutlu bir cinsellik yaşamış olursunuz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Facebook Yorumları