Günümüzde birçok ünlü mükemmel fiziklerini ve şu andaki konumlarını küçük estetik müdahalelere boçlu. Estetikle bir anda farklı bir insan olan, daha da güzelleşen ve değişen bu ünlülerden bazılarını eski fotoğraflardan tanımak bir hayli güç olacak.

1. Filiz Akın

Filiz Akın

Estetiksiz haliyle hiçbir erkeğin kendisine bakmadığını söyleyen Filiz Akın’ın burun estetiği yaptırdıktan sonra işleri de açılmış ve şimdiki konumuna gelmiş.

2. Türkan Şoray

Türkan Şoray

Türk sinemasının sultanı olan Türkan Şoray kemerli burnunu yaptırdıktan sonra daha çekici ve hoş bir görünüme kavuştu.

3. Ajda Pekkan

Ajda Pekkan

Estetik denildiğinde belki de akla gele ilk isimdir. Yıllara meydan okuyan fiziğine, bitmek bilmeyen dinamizmine baktığımızda aslında marifetin sadece estetikte olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

4. Petek Dinçöz

Petek Dinçöz

Eski ve yeni halini karşılaştırdığımızda aradaki fark bariz bir şekilde göze çarpıyor. Sıradan bir kadından kusursuz bir güzelliğe kavuşan Dinçöz yaptığı estetiklerden sonra kendine daha da güvenli bir kadın oldu.

5. Deniz Akkaya

Deniz Akkaya

Estetikten sonra ünlü Hollywood yıldızı Liv Toylar’a benzeyen Deniz Akkaya, estetiğin en çok yakıştığı ünlülerden birisi.

6. Hande Ataizi

Hande Ataizi

Sürekli yüzünde bir şeyleri değiştiren Hande Ataizi de en çok estetik yaptıran ünlülerden birisi.

7. Pınar Altuğ

Pınar Altuğ

Pınar Altuğ’un da yaptırdığı burun estetiğinden sonra daha hoş göründüğünü söyleyebiliriz.

8. Ebru Yaşar

Ebru Yaşar

ilk önce karakteristik burnu ile tanındı, şarkıları ile sevindi. Daha sonra beş kez operasyon geçirerek bügünkü halini aldı.

9. Ebru Şallı

Ebru Şallı

Yaptırdığı estetiklerle bambaşka bir kadına dönüştü. Eski fotoğraflarına baktığımızda o olduğunu anlamak gerçekten oldukça zor.

10. Demet Kutluay

Demet Kutluay

Aslında estetiksiz hali zaten çok güzeldi ve bu şekliyle kraliçe seçilmişti. Estetik yaptıktan sonra doğal görünmediğini ve diğer estetikli ünlülere benzediğini söyleyebiliriz.

11. Hande Yener

Hande Yener

Yurt dışında gördüğü bir mankene benzemek için bıçak altına yatan Yener yüzünün farklı bölgelerinden cerrahi müdehaleler geçirdi.


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!