YENİ YAZ TRENDLERİ: TULUMLAR
Tek parçadan oluşan ve genellikle uzun olan tulum modelleri arasında şortlu tulumlar da bulunuyor. Tulum giymek ...

'2016 yaz modası benden sorulur' diye düşünen bayanların sezon alışverişi yaparken güzel bir tulum da edinmeleri gerekiyor. Tek parçadan oluşan ve genellikle uzun olan tulum modelleri arasında şortlu tulumlar da bulunuyor. Tulum giymek riskli bir şey aslında; gerçekten düzgün bir vücut yapısına sahip olmayı gerektiriyor ve kısa boylu bayanların üzerinde uzun tulumlar pek güzel durmuyor. Fakat hem kısa boyluysanız ve hem de birbirinden güzel 2016 tulum modelleri arasından birini giymek istiyorsanız tercihinizi şortlu tulum çeşitleri arasından kullanarak gayet hoş bir görünüme kavuşabilirsiniz. Uzun boylu ve ince yapılı bayanlara ise her tipteki tulumlar yakışacaktır. Sadece birkaç kilo fazlalığınız varsa tulum giymekten kaçınmanız gerekmeyebilir; fakat aşırı kiloluysanız bu tip kıyafetler üzerinizde pek iyi durmayacaktır.

2016 yaz sezonu boyunca sıklıkla göreceğimiz tulum modelleri bize çeşitli alternatiflerle sunuluyor. Askılı, kısa kollu, farklı dekolte modellerine sahip, düz veya desenli, değişik desenlerle bezenmiş veya çiçekli tulum modelleri arasında gönlünüze göre bir parça bulmanız zor olmayacak. Dar modellerin yanında dökümlü tulumlar, kısa ve ekstra geniş paçalar, cep ve kemer gibi detaylar, sizi serin tutacak incecik kumaşlar ve abiye tulum modelleri; moda tasarımcıları gerçekten seçenekleri bol tutmuş. 2016 yaz trendleri arasında sıklıkla sözü geçen tulumlarla isterseniz spor bir görünüme, dilerseniz şık ve hatta göz alıcı bir görünüme bürünebilirsiniz. Sıcak yaz gecelerinde davet edildiğiniz partiler ve düğün törenlerinde abiye tulum modelleri arasından seçtiğiniz bir parçayı uygun çanta ve ayakkabıyla tamamlayarak son derecede şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Aralarında şalvarlı tulum modelleri de bulunan tulumlar pudra ve vizon renkleri ile lacivert, nar çiçeği, yeşil, turkuaz ve mercan gibi çeşitli renklerle tasarlanmış. Desenli tulumlara gelince; söz konusu olan kıyafet tulum olduğunda düz renkli modeller desenli olanlardan daha az riskli aslında. Fakat boyunuz ve fiziğiniz müsaitse desenli tulum çeşitleri arasından da çekinmeden seçim yapabilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Facebook Yorumları