MarketLand Oyunu
Facebook üzerinden oynayabileceğiniz oyunlardan bir de Market Land’tır.

Strateji oyunlarını severek oynayanlar için bir başka alternatif olan MarketLand, küçük bir bakkalın süpermarkete ve daha sonra kocaman bir marketler zincirine dönüştürme hikâyesini konu alan bir oyundur. Paranın nasıl kazanılacağını öğrenmek, müşteri odaklı çalışmak ve pazarlama stratejileri edinmek için oldukça ideal bir oyundur. 

Oyuna yeni başlayanların maksimum 3 adet ürün alabilecek günlük müşterileri oluyor. Bu müşterilerin bütçeleri 10 ile 50 market jetonu arasında değişiyor. Seviye arttıkça yeni reyonlar, yeni müşteriler ve yeni dekorasyonlar açılıyor. Seviyeniz popülerlik dereceniz oluyor ve ne kadar popülerseniz o kadar çok satışınız ve geliriniz oluyor. En sonunda asil derecesine yükselebilmek için 50.000 lüks puan gerekiyor. Her seviyede bir market banknotu kazanabiliyorsunuz. 

Günlük müşterilerin arkasından 300 lüks puanla öğrenci açılıyor ve 50 ile 100 market jetonu bütçesi ile 3 ürün alabiliyor. 

MarketLand sahibi olarak araba, meyve, sebze, dondurma, mücevher, saat, gömlek ve aklınıza gelebilecek yüzlerce farklı ürünü satabilirsiniz. Seviye atlamak ilk başlarda oldukça kolay oluyor. Fakat belli bir seviyeden sonra çok fazla bakım istemesinden dolayı daha zor seviye atlanıyor. Seviye atladıkça isterseniz belirli bir ücret karşılığında marketinizi genişletebilirsiniz. Duvarların şeklini ve dekorasyonunu, zemini değiştirebilirsiniz.

MarketLand ile küçük bir dükkânla başlayıp harika bir marketin işletmecisi olabilirsiniz ve size ait olan marketinizde her alanı dilediğiniz gibi kontrol edip kampanyalar düzenleyebilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Facebook Yorumları