Knight of Honor bildiğiniz gibi bir strateji oyunudur. Bu oyunda gelişmek oldukça zordur, ordunuzun bir anlık isyanı birkaç şehir kaybetmenize vesile olabiliyor. Hileler oyununuzu gelişmenizi daha da ...

Knight of Honor bildiğiniz gibi bir strateji oyunudur. Bu oyunda gelişmek oldukça zordur, ordunuzun bir anlık isyanı birkaç şehir kaybetmenize vesile olabiliyor. Hileler oyununuzu gelişmenizi daha da kolaylaştırarak gelişmenize yardımcı olmaktadır. Ne kadar hile yapsanız bile oyunun zorluğu gene değişmeyecektir fakat oyunu kontrol altında tutmanıza vesile olacaktır. En çok hilesi aranan oyunlardan biri olan Knight of Honor’un hilelerini bugün sizlerle paylaşacağım. Hilelerin hepsi şahsım tarafından denenmiştir ve hepsi çalışmaktadır. Hileleriniz ile paranızı, kitaplarınızı, dininizi yükseltebilirsiniz. Altın’ı ne kadar çok yaparsanız o kadar ticaret geliri -‘ye düşmektedir. Bir nevi dengeleniyor gibi bir şey. Oyunu indirdikten sonra arayacağınız ilk şey tabi ki hile.Bu oyunun zor olmasından kaynaklanıyor. Vaiz’i kullanırken çok işinize yarayacak bir hile olan ”bskinti” en çok kullanacağınız hile olacaktır. Kullanımı anlatmaya başlayalım.

 

Hileleri girerken oyunun şehirleri gösteren kısmına gelin, orada ‘Enter’ tuşuna basarak gelen konsola gireceğiniz hileyi yazın ve tekrar ‘enter’ e basarak işleminizi tamamlayın.

Showpies: Sarayınızdaki casusları sarı renkte kare içine alır diğerlerinden ayırabilirsiniz.

Bskinti: Altını, dindarlığı, kitaplarınızı 10000 yükseltir.

Bscommander: Haritada düşman askerlerinin yerini göstermeye yarar, açıkken diplomasi açamazsınız kapatıp tekrar diplomasi yapmanız gerekir.

Bsnorebels: Ülkenizde isyan çıkmaz.

Bsrai: Herşey bedava olur, harcama yapmanıza gerek kalmaz.

Bsadvantages: Avantajların hepsinden yararlanırsınız.


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!