Göğüs Büyütme Masajları ve Ameliyatsız Göğüs Büyütme… Tombul tombul memeler...

Şuanda burada olduğunuza göre göğsünüzü büyütmek için ameliyat gibi cerrahi operasyonları tercih etmiyor ve doğal yollarla göğüs büyütmeyi tercih ediyorsunuz. Cerrahi operasyon geçirmeden göğsünüze yapacağınız masaj hareketleri ve Göğüs büyüten yiyecekler takviyesi ile size istediğiniz estetiği kazandırmaya yardımcı olacaktır. Estetik cerrahları bu tip yöntemleri doğrulayıp önerdiği gibi, orantısız büyüklükteki göğüslerinde (biri ufak, diğeri büyük) sorunlarının ortadan kaldırılmasıdır. Estetik cerrahlarınında önerdiği belirteceğimiz bu masaj şekilleri istediğiniz ölçüye ulaşana kadar uygulanması doğru olacaktır.

Göğüs Büyütme Masajı Nasıl Yapılır ?

Göğüs Büyütme Masajı Nasıl Yapılır ?

Doğal yollarla göğüs büyütmek istiyorsanız bunun önceliğini yukarıda da bahsettiğimiz gibi Göğüs Büyütme Masajları uygulama sonucunda göğüslerinizi istediğiniz görünüme kavuşturarak büyük ve dik hale getirebileceksiniz.  Göğüs dikleştirme yollarını ve göğüs büyütme masajları nın nasıl yapılacağını merak ediyorsanız, yapacağımız masaj tarifini günlük olarak uygulamanız gerekmektedir. Hatta zaman bulursanız günde 2 sefer uygulamınız çok daha etkili olacaktır. Bu masajı yaparken dikkat etmeniz gereken ince ayrıntılar vardır, bunlardan birisi kesinlikle göğüslerinize sert baskı yapmaktan uzak durmanızdır. Göğüs büyütme masajı sırasında günlük olarak kullandığınız kreminizi veya vücut yağınızı kullanabilirsiniz. Göğüs masajı yaparken göğüslerinize oldukça hassas olmalısınız ve canınızı yakacak derecede fazla baskı ve sert dokunuşlarda bulunmayınız. Estetik uzmanlarının önerdiği, aşağıda bahsedeceğimiz yöntemleri uyguladığınızda birkaç seans sonrasında göğüslerinizdeki gelişmeyi rahatlıkla fark edebileceksiniz.

Göğsünüzü avucunuza alın ve 5 – 8 dakika kadar vücudunuzun iç kısmına doğru daire hareketi yapınız. Bu hareket koltuk altındaki kasları harekete geçirecektir. Kolunuzu dik vaziyette yukarı doğru tutup, koltuk altına doğru göğsünüzün iç kısmı hareket edecek şekilde 8-10 dakika masaj yapınız. Daha sonra günlük olarak kullandığınız krem veya yağınızdan yeterli miktarda göğsünüze sürerek, her iki göğsünüzü hafif baskılarla birbirine yaklaştırıp uzaklaştırın. Bu hareketi 3 dakika yapmanız yeterlidir.  Bu hareketi yaparken dairesel hareketleri göğüs çevrenize kaydırarak uygulayın. Daire hareketlerini göğüs ucunuza değmeden yapmanız önemlidir. Bu hareketi tamamladıktan sonra göğüslerinizden birini elinize alın, göğüs çevresinde ileri ve geri hareketler uygulayarak masaja devam edin. Bu hareketide bitirdikten sonra ellerinizi üst üste olacak şekilde göğüs aranıza koyun ve 5-6 sefer hafif baskı uyguladıktan sonra göğüslerinizin altına ovalama işlemi yapın.  Son olarak omzunuzdan başlayarak, boyununuz ile göğüs arasında kalan bölgeyi elinizle ovalayın. Ellerinizi üst üste getirerek göğüslerinizin üzerine hafif baskılar uygulayarak göğüs masajını tamamlayabilirsiniz.

Göğüs Büyüten Yiyecekler

Göğüs Büyüten Yiyecekler

Doğal yollarla göğüs büyütme süresince önemli faktörlerden bir diğeri tükettiğiniz gıdalardır. Göğsünüzü büyütmek için en çok süt ürünleri ve soya tüketimi oldukça faydalıdır.

Göğüs Büyümesinde ideal sonuçlar alabilmek için tavuk ürünleri tüketimi de faydalı olacaktır. Örneğin Tavuk baget.

Arpa tohumu , kabak tohumu , ayçiçek tohumu ve anason tohumu tüketimi göğüslerdeki gelişmeyi uyarır.

Göğüs Büyütme için tüketilecek meyveler öncelikli olarak kavun, elma, kiraz, armut, üzüm, şeftali tüketimi çok fayda sağlayacaktır.

Bunların yanı sıra göğüs büyüklüğünü arttırmakta etkili olduğu bilinen, rezene, çemenotu, zencefil, çavdar, hintsafranı karışımı yapılarak tüketilmesi etkili bir yöntem olarak kabul edilmektedir.


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!