Duvarlarınızı Kanvas Tablo İle Özelleştirin
Mekanların dekoratif görüntüsü duvarlardaki ayrıntılarda gizlidir. Ayrıntıları parçalı kanvas tablo ile şekillendirmek bulunulan ortamın çok ayrı ve derin bir görünüm

Mekanların dekoratif görüntüsü duvarlardaki ayrıntılarda gizlidir. Ayrıntıları parçalı kanvas tablo ile şekillendirmek bulunulan ortamın çok ayrı ve derin bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. 4 ya da 5 ayrı parçadan oluşan ve yan yana geldiğinde bir bütünlük oluşturan parçalı kavnas tablo seçeneklerine sistem üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. En kaliteli seçimlerin yapıldığı sistemimiz metcanvas.com adresi güvenli ödeme seçenekleri ile hizmetinizdedir. Kategorilerden beğendiklerinizi anında sipariş edip, kapınıza kadar teslimat sağlayabilirsiniz. 

Evinizin, işyerinizin mobilya ayrıntılarını parçalı kanvas tablo seçenekleri ile çok daha farklı hale getirmeniz mümkün. Manzara, çiçek, kuş ve buna benzer birçok alternatife ulaşmak ve anında uygun fiyatlarla satın almak için sistemden hemen alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. Seçtiğiniz tabloları 7 gün 24 saat boyunca aralıksız olarak sipariş verebildiğiniz gibi tüm sorularınız için de telefon yolu ile bize ulaşabilirsiniz. İster telefon numaralarımızdan isterseniz de mail yolu ile tüm sorularınızı, isteklerinizi tarafımıza bildirebilirsiniz. Kendi istediğiniz resmi de bize ulaştırarak parçalı ya da tek kanvas tablo görünümünü sizinle paylaşabilirsiniz. Beğendiğiniz taktirde de direk olarak sizin fotoğrafınız olan resmi tablo şeklinde hazırlatıp satın alabilirsiniz. 

Türkiye’de bir ilk olan sünger desteğini de tüm tablolarımızda uygulamaktayız. Bu destekle çok daha harika bir görünüm kazanılırken ayrıca tablo 3 boyutlu bir derinlik özelliğine de kavuşmuş olur. Hemen şimdi çeşitli ve farklı objelerden oluşan tablolardan dilediğinizi  seçip, daha yakından inceleyebilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Facebook Yorumları