Mr. P. hem bir dost hem de gece lambası

Hepimizin çevresinde farklıkarakterde insanlar vardır. Bizler farklı insanları tanıdıkça ,onların nelerden hoşlanabileceği , neleri ilginç bulabileceği, hangi olaylara nasıl tepki verebileceği hakkında fikirler edinirve nabza göre şerbet misali , herkesle farklı bir muhabbetkurarız. Hediye almakta bir yerde böyle birşeydir aslında. Herkes klasik hediyelerden hoşlanmayabilir, kimileri farklı olsun,hayatımda görmediğim birşey olsun ister.

İlginç hediyelerde işte tamda bu amaçla dizayn edilmiştir. Çok pahalı olmamakla birlikte ilginç hediyeler satın almak bir yerdekarşınızdaki insanı şaşırtmak, merak uyandırmaktır aslında.Ona herkes gibi değil de farklı bir şekilde değer verdiğinizigöstermektedir. Sevimli, küçük ve ilginç bir hediye çok pahalıbir hediyenin yapamayacağı kadar etki edebilir hediye aldığınızkişide. Sizi bir yerde unutulmaz yapar o küçücük mucizevihediye.

Düşünün bir kere. Arkadaşınızada hem kullanabileceği hem de ilginç olsun istediğiniz bir hediyealmak istiyorsunuz. Size küçük bir yardım da bulunmamızı istermisiniz? Sizi Mr. P. İle tanıştıralım. Hem sempatik görünümü hem de odanıza değişik bir hava katacak olan Mr. P. , karanlık geceleriniz de sizi yalnız bırakmayacak şirince bir gece lambasıaslında. Ama Mr. P. Nin esprili tarafı, aslında çırıl çıplakoluşu ve açma kapama düğmesinin ön tarafta oluşu.

Görünce bu kadar şirin bir hediyeyi benim almam lazım diyecek ve vakit kaybetmeden sipariş edeceksiniz. Bu güzel lamba belki de o kişinin hayatında ölümsüz bir anıolacak. Yapmanız gereken sadece sipariş etmek ve bu ilginç hediyeyi sahibiyle buluşturmak…


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!