Sonorous’un ürünleri, kullanım kolaylığı, işe yaraması ve güvenlik kuralları dikkate alınarak tasarlanmıştır.

Sonorous’un ürünleri, kullanım kolaylığı, işe yaraması ve güvenlik kuralları dikkate alınarak tasarlanmıştır. Bu ürünlerin sayısız özellikleri ile yaşam daha kolaylaşacaktır. Bütün Sonorous standleri kuvvetli alüminyum kolonlar kullanılarak inşa edilir. Ürünlerde paslanmaz metal kullanılır ve üzerleri parmak izi ve lekelere karşı görünmez bir tabaka ile kaplanır.

Ürünlerde, güvenlik amacıyla, kırılmalara karşı normal camlara göre 5 kat daha fazla dayanıklı sertleştirilmiş cam kullanılır. Eğer üzerine aşırı yük biner ve cam kırılırsa çok küçük parçalara dağılır. Bu camlar Avrupa standartlarına uygundur.

Metalin ve camın birbirine bağlanması için yüksek teknoloji bir yapıştırma tekniği uygulanır. Bu özel tutkal ile bağlanmış bağlantı noktaları, statik ve dinamik yükün yüzey boyunca eşit dağılımını sağlar ve üzerindeki yükün ağırlığını belli noktaya basınç uygulamadan taşır. Bu yöntem bilinen montaj tekniklerine göre daha sıkı ve güvenli bir yüzey oluşturur. Kolon bağlantı noktaları, alüminyum ile camın doğrudan temasını önler ve raf sistemlerinden gelen tüm titreşimleri emer.

Bütün ürünlere uygun olan Sonorous taşıyıcı sitemi, tam bir görüş açısı elde etmek için yatay ve dikey olarak ayarlanabilir. Güvenlik kilit sistemi, televizyonun kımıldamamasını ve ayarlanmış pozisyonunun bozulmamasını sağlar. Sert tekerlek sistemi, döşemeyi çizmeden ve zarar vermeden bir mobilyayı sessizce taşımak için tasarlanmıştır.

Kablo gizleme sistemi, bütün bağlantı kablolarını saklama ve düzenleme olanağı verir. Bu şekilde temiz, kablosuz ve estetik bir görüş alanı yaratır. Rafların arkasına bağlanan LCD çubuklar sayesinde camın görünüşünü güzelleştiren ışık sistemleri, isteğe bağlı olarak kullanılabilir.

Sessiz duruş teknolojisi, çekmece kapanırken son aşamada kapanış hızını düşürür ve çekmecenin yavaş ve sessiz kapanmasını sağlar. CD/DVD depolama birimi, göze batma endişesi yaratmadan CD ve DVD’lerin bir düzen için yerleştirilmesine olanak sağlar.

Sonorous tüm ürünlerde farklı renk ve malzeme seçimleri sunuyor. Müşteriler kendi zevklerine uygun kombinasyonlar yapabilirler.


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!