Windows tabanlı cari hesap programı olan mikro yazılım, satıştan satın almaya, üretimden finansal verilere ve stok bilgilerinden muhasebe hesaplarına kadar tüm ticari ...

Windows tabanlı cari hesap programı olan mikro yazılım, satıştan satın almaya, üretimden finansal verilere ve stok bilgilerinden muhasebe hesaplarına kadar tüm ticari işlemlerin bilgisayar ortamında takibine yarayan güvenli bir sistemdir. Kolay kurulumu ve oldukça kolay kullanımı olan bu sistem işletmelerin istihdam ettiği ilgili tüm personel tarafından rahatça kullanılabilir. İşletmenin karlılığını önemli ölçüde arttıran, performansını da yükselten bu sisteme sahip olmak için ise bilgisayar yazılımı konusunda uzman ve sistemin yetkili satıcısı olan mikro bayileri ile temasa geçebilirsiniz. 

Kullanıcılarına olabildiğince gelişmiş özellikler ile büyük yararlar sağlayan mikro yazılımını temin edebileceğiniz mikro bayileri, sadece yazılımın kurulma aşamasında değil daha sonraki süreçte teknik destek vermek ve teknolojik yenilikler konusunda rehberlik etmek amacı ile kurulmuş işletmelerdir. Bilişim sektörünün en önemli ayağını oluşturan bu pazarda hizmet veren bayiler ayrıca otomasyon sistemleri, web yazılım uygulamaları, takip sistemleri gibi daha pek çok alanda gelişmiş hizmet desteği ile daima yanınızdadır. 

İşlerini büyüten işletmelerin büyümenin ve gelişmenin verdiği stok ve ürün takibi gibi ekstra iş yükünü profesyonel bir sistem sayesinde azaltmasına olanak tanıyan mikro bayileri ayrıca gelişiminize katkı sağlamak için sunduğu çözümler yanında yaratıcı fikirler ile bir nevi çözüm ortağı vazifesi görüyorlar. İşletmeniniz için en sağlıklı ve yenilikçi çözümleri üreten, mikro muhasebe programını kurarak internet ortamındaki entegrasyonunu sağlayan ve tüm süreç boyunca desteği ve rehberliği ile daima yanınızda olan bayilere yine internet üzerinden ulaşabilirsiniz. 


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!