Liebherr iş hayatına inşaat makinaları üreterek girmiştir ve bugün dünyanın en büyük inşaat makinaları üreticileri arasında yer almaktadır. Ancak başka bir çok alanda...

Liebherr iş hayatına inşaat makinaları üreterek girmiştir ve bugün dünyanın en büyük inşaat makinaları üreticileri arasında yer almaktadır. Ancak başka bir çok alanda teknik özellikleri yüksek olan ve kullanıma yönelik ürün ve hizmetler de sunmaktadır.

Bu farklı alanlar içinde özellikle soğutucu ve dondurucu cihazlarda Liebherr, 50 yılı aşkın süredir yeni ve gerçekçi ürünler tasarlamaktadır. Bu şekilde pazarda deneyimli ve saygın bir yer edinmiştir.

Soğutma sistemlerinde kullandığı teknik ile meyve ve sebzelerin çok uzun süre saklanmasında en doğru iklimlemeyi yapmaktadır. İçindeki gıdaları diğer soğutuculara göre üç kat daha uzun süre korumaktadır.

Buzluk sistemleri, dondurulacak malzemeyi soğutulmuş hava ile donduracak ve havadaki nemi dışarı atacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede dondurucunun içi buzlanma yapmaz, karlanma olmaz. Buzluğu çözdürme ihtiyacı da yoktur.

Liebherr soğutucu sistemlerinde üretim sırasında kaliteli malzeme ve klasik formlar kullanılmıştır. Soğutucu ve dondurucu sistemler çevre dostu tasarımlardır. Kaliteli malzemelerle uzun süreli ve güvenli işlevsellik birleştirilmiş ve enerji tasarrufuna öncelik verilmiştir. Üretim sırasında oluşan sıcaklık bile üretim merkezinde ısıtma enerjisi olarak kullanılmaktadır.

Şarap sakalama dolaplarının tasarımında da en iyi iklimlendirme koşulları sağlanmaya özen gösterilmiştir. Ürünlerinin kalitesini yüksek tutabilmek için Liebherr bir kısım temel parçalarını kendi bünyesinde üretmeye büyük önem vermektedir. Bu parçaların araştırma ve geliştirmesi kendi bünyesinde yapılmakta ve kendileri tarafından üretilmektedir.

Liebherr bu ürün ve tasarım özellikleri ile bir çok bağımsız kuruluş tarafından ödüllendirilmiştir.


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!