Buzdolaplarının günlük yaşamımızdaki önemini söylememize gerek yok herhalde. Her tür yiyeceğimizi, içeceğimizi sakladığımız evimizim vazgeçilmezleri arasındadır. Bu ...

Buzdolaplarının günlük yaşamımızdaki önemini söylememize gerek yok herhalde. Her tür yiyeceğimizi, içeceğimizi sakladığımız evimizim vazgeçilmezleri arasındadır. Bu nedenle hep bir buzdolabı satın alırken veya değiştirirken en kalitelisi olsun, bizi uzun bir dönem idare etsin isteriz. Size önereceğimiz Liebherr buzdolapları, hem kalite hem de tasarım olarak en çok beğenilen buzdolap markalarından diyebiliriz.

Dünyada derin dondurucu ve soğutucularda öncü bir marka olan Liebherr, üstün Alman kalitesini ürünlerine yansıtmış, güvenilir işçilik ve en iyi malzemeyi Liebherr buzdolaplarında birleştirmiştir. Soğutucu ve derin dondurucuda birçok çeşit ürünü müşterilerine sunan firma, seçtiğiniz ürün ne olursa olsun sigortalı olarak evinize kadar getirip kurulumu da ücret almadan yapmaktadır. Ayrıca bir sorun olması durumunda veya herhangi bir şey öğrenmek istediğinizde 24 saat canlı yardım servisinden yararlanabilirsiniz. 

Liebherr buzdoplapları paslanmaz çelikten yapılmış olup, çok uzun ömürlüdür. Dolabınız bir sorunla karşılaştığında bile uzun bir süre yiyecekleriniz muhafaza edilmeye devam eder. Ayrıca uzaktan kumandayla sıcaklık kontrol edilebilir, veya değiştirilebilir. Ayrıca şarap dolapları ve purolarını muhafaza etmeniz için özel tasarlanan puro dolaplarıyla Liebherr , ihtiyacınız olabilecek farklı ürünleride müşterilerine sunmaktadır.

Buzdolabı almayı düşünüyorsanız size Liebherr buzdolaplarından daha iyisini öneremeyiz. İstediğiniz modelde ve büyüklükte ürünü bulabileceğiniz Liebherr ürünlerinden birini seçin ve keyfini yaşayın.


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!