Breville, 1932 yılında, Avustralya'da, Bill O Brien ve Harry Norville tarafından kurulmuş bir tasarım ve üretim firmasıdır. Firmanın amacı, insan yaşamını

Breville, 1932 yılında, Avustralya'da, Bill O Brien ve Harry Norville tarafından kurulmuş bir tasarım ve üretim firmasıdır. Firmanın amacı, insan yaşamını kolaylaştıracak, pratik ve sağlam aletler yaratmaktır. Bu hedefini kurulduğu ilk günden bu yana devam ettiren firma, özellikle son yıllarda, yurt dışı pazarına açılmıştır. Marka, ülkemizde de beğenilen ve ürünleri tercih edilen bir isimdir. 

Breville, genel olarak, mutfak alanında kullanılacak küçük ev aletleri tasarlamaktadır. Kahve makinesi, filtre kahve makinesi, ekspresso makinesi, mikser, katı meyve ile narenciye sıkacakları, grill (ızgara), ekmek yapma makinesi, su ısıtıcıları, ekmek kızartma makinesi, çay makinesi markanın ürünleri arasındadır. Son yıllarda piyasa sürülen ve büyük ilgi gören "wok" pişirici de markanın en önemli modellerinden biridir. Bu özel tencere, çok farklı bir tasarıma sahip olup, Asya tarzı yemek pişirmek için idealdir.  

Breville, tamamen çelik malzemeden hazırlanan ürünlere sahiptir. En dayanıklı çelik malzemeyle hazırlanan modeller, uzun yıllar kullanıma dayanıklıdır. Paslanmayan, darbelerden zarar görmeyen, aynı zamanda pratik ürünleri mutfağınızda rahatlıkla kullanabilir, sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. 


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!