Sonorous, 2004 yılında, İstanbul'da kurulan, kaliteli ürünleriyle dikkat çeken bir Türk firmasıdır. Marka, genel anlamda, ses ve görüntü cihazlarının yerleştirilmesi için

Sonorous, 2004 yılında, İstanbul'da kurulan, kaliteli ürünleriyle dikkat çeken bir Türk firmasıdır. Marka, genel anlamda, ses ve görüntü cihazlarının yerleştirilmesi için mobilya ve aksesuar tasarımları yapmaktadır. LCD televizyonlar, ev tipi ses düzenekleri bunlara örnek olarak gösterilebilir. Sonorous, kısa sürede, ülke çapında en önemli firma haline gelmiştir. Dayanıklı ve şık tasarımlarıyla, uluslararası alanda dikkat çeken marka, kısa sürede, 50 nin üzerinde ülkeye ihracat yapar hale gelmiştir.

Marka, bugünün ihtiyaçlarına uygun, şık, dayanıklı, kaliteli ve ergonomik ürünler tasarlamaktadır. Özellikle modern dekorasyon anlayışıyla düzenlenmiş ev ve işyerlerine çok yakışan modelleri mevcuttur. Marka, genel anlamda televizyon sehpaları alanında hayli iddialıdır. Materyal olarak, cam, ahşap ve metal malzemeler kullanılmaktadır. Çok farklı renk çeşitleri bulunmaktadır. 

Sonorous modelleri, bulunduğu mekana özel bir renk katmaktadır. Bununla birlikte, kolay monte edilen, darbeler karşı dayanıklı ürünlerdir. Markanın aksesuar koleksiyonun ise, 3d gözlükleri, kitap rafları, ekran koruma ürünleri, çalışma masası modelleri ile kitaplık çeşitleri de bulunmaktadır.


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!