Buzdolapları artık bir evin vazgeçilmezleri arasındadır diyebiliriz. Bir buzdolabı otel odalarında bile müşteriye sunulan bir hizmettir...

Buzdolapları artık bir evin vazgeçilmezleri arasındadır diyebiliriz. Bir buzdolabı otel odalarında bile müşteriye sunulan bir hizmettir. Kaldı ki kendi evimizde yiyecek ve içeceklerimizi sakladığımız bir buzdolabının olmaması düşünülemez. Tabi hal böle olunca, müşterilerin taleplerini karşılamak için birçok buzdolabı markası kıyasıya savaş halindedir. Buzdolabı ve derin dondurucu sektöründe ismi tanınmış bir marka olan Liebherr farklı model ve özellikli ürünleriyle müşterilerine birçok seçenek sunmaktadır.  Yarım asırı geçen tecrübenin verdiği yaratıcılığı, Alman teknolojisiyle buluşturan Liebherr buzdolapları birçok fonksiyon ve teknik özelliğe de sahiptir.

En önemli özelliği; çok enerji tüketmemek olan markanın farklı ebat ve özelliklerde modelleri mevcuttur. Uzaktan kumanda ile ayarlanabilen soğukluk dereceleri, paslanmaz çelikten yapılmış gövdesi ve bozulma anında 21 saat yiyecekleri koruyabilme özelliğiyle üstün Liebherr buzdolabı, üstün bir alettir. Liebherr firması yalnız buzdolabında değil, diğer dondurucu çeşitlerinde de birçok model tasarlamaktadır. Şarap dolapları ve puro muhafaza dolaplarıda üreten firma, işçilik ve iyi kalite malzemeyi çok güzel bir şekilde birleştirmektedir. 

Buzdolabı almaya veya mevcut buzdolabınızı değiştirmeye karar verdiğiniz zaman, size Liebherr buzdolaplarını öneriyoruz. Zaten internette kullanıcı yorumlarını da okuduğunuz ve bir Liebherr şubesini ziyaret ettiğiniz zaman söylediklerimizin ne kadar doğru olduğunu göreceksiniz.


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!