Breville bugüne kadar geliştirdiği özel tasarım ürünleri ile insanların yaşamlarını kolaylaştırmıştır ve bu yönde çalışmaya devam etmektedir. Tasarımlarında keskin

Breville bugüne kadar geliştirdiği özel tasarım ürünleri ile insanların yaşamlarını kolaylaştırmıştır ve bu yönde çalışmaya devam etmektedir. Tasarımlarında keskin hatlar, estetik duruş ve kalite ön plandadır.

80 yıla yakın renkli geçmişinin getirdiği deneyim sonucu, bugün çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Breville dünya standartlarında ürünlerini yaratırken, bunda insanların büyük katkısı olacağına inanır. İnsanların mutfakta çalışırken gösterdikleri yaratıcılık ve anlayış şirkete esin kaynağı olmuştur. Breville’i diğer şirketlerden ayıran özellik de budur.

Breville ürün geliştirme yeteneklerini artırmak üzere, mühendisler, pazarlamacılar ve endüstriyel tasarımcıları bünyesine katarak, onları eğiterek ve geliştirerek insana yatırım yapar. Şirket sürekli olarak bu yetenekli kadroyu korumuştur. Şu anda elinde, küçük mutfak aletleri konusunda, en iyi yetişmiş ürün geliştirme kadrosu bulunmaktadır. Bu beceri ve yetenekler sayesinde Breville küçük ev aletleri tasarımında ön plandadır.

Breville’in geniş ürün yelpazesinde narenciye sıkacakları, katı meyve sıkacakları, ekmek yapma makineleri, ekmek kızartma makineleri, çeşitli blender’lar  espresso makineleri, kahve makineleri, su ısıtıcıları ve kızartma makineleri bulunuyor.

Çelik döküm yapıları ve üstün performansları ile bu aletler hem evlerin hem de profesyonel mutfakların vazgeçemediği aletler arasında yer alıyor. Breville’in hiç bir ürününde plastik ve renkli parçalar kullanılmıyor. Tüm ürünler paslanmaz çelik kullanılarak tasarlanıyor. Bu şekilde sağlık konusunda da mutfakta en büyük destekçi durumundadır.

Ürün tasarımları sırasında, parçaların kolayca temizlenebilir olmasına da azami dikkat gösteriliyor. Tasarımlarda dikkat çekici bir özellik de estetik duruşları ile kullanıldığı alanlarda hoş bir duruş sergilemesi.


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!