Artık bayanlar mutfaklarında her türlü aksesuarın tam ve eksiksiz olmasını istiyor. Küçük ama işlevi büyük olan mutfak aletlerinden katı meyve sıkacakları ...

Artık bayanlar mutfaklarında her türlü aksesuarın tam ve eksiksiz olmasını istiyor. Küçük ama işlevi büyük olan mutfak aletlerinden katı meyve sıkacakları her türlü meyveyi karıştırıp, suyunu çıkartabilme özelliğine sahip. Siz sadece  meyveyi veya sebzeyi tüm olarak aletin içine atıyorsunuz ve suyunu direk hazır halde alıyorsunuz. Hangi marka katı meyve sıkacağı almalıyım diye sorarsanız, sizlere Breville katı meyve sıkacağını öneririm. Birçok özelliği bünyesinde barındıran bu mucizevi aletlerde mikrogözenekli süzgeçler mevcuttur.

Her türlü meyveyi adeta son damlasına kadar sıkabilen bu alette, elma havuç gibi meyveleri soymanıza gerek yoktur. Breville karı meyve sıkacağı özellikle büyük ağzı sayesinde birçok meyveyi soymadan doğal haliyle alma potansiyeline sahiptir. Ayrıca ne kadar hızlı meyvelerin suyunu çıkarmak isterseniz, o sekilde hızı seçme şansınızda var. Ayrıca genelde meyve sıkacağı alacağımız zaman ne kadar sessiz çalıştığı bizler için önemlidir. Bazıları gerçekten sesli çalışmakta ve rahatsız etmektedir ;fakat Breville katı meyve sıkacağı 1000 watt motor gücü ile hem sessiz çalışır , hem de performanstan masimum verim sağlanır.

Breville katı meyve sıkacağının yıkamasıda oldukça basittir. Bulaşık makinesinde yıkayabileceğiniz gibi elinizde de yıkayabilirsiniz. Çok pratik bir çalışma prensibi olan bu katı mayve sıkacağı sayesinde içeceklerinizin hazır olması için çok beklemeyeceksiniz. Yapmanız gereken içine meyveleri atmak ve aleti çalıştırmak sadece.


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!