Zara 2016 elbise modası herkesi fazlasıyla büyüleyecek gibi. Öylesine geniş bir yelpazede oluşturulmuş ki bu elbise koleksiyonu sezonun tüm trendlerini görebileceksiniz.

Zara 2016 elbise modası herkesi fazlasıyla büyüleyecek gibi. Öylesine geniş bir yelpazede oluşturulmuş ki bu elbise koleksiyonu sezonun tüm trendlerini görebileceksiniz. Zara 2016 elbise modasında sırt dekolteli elbiselerden mini elbiselere, uzun kollu elbiselerden neon renklere, çiçek desenli elbiselerden etnik desenlilere kadar hemen her modal elbiseyi bulabileceksiniz. Mini olanlarda da gördüğünüz gibi etek kısmı fırfırlı olanlar çok moda! Sırt dekolteli modeller ise çok trend.  Zara gerçekten bayanların ilgisini çekeceğe benziyor.  Şifon elbiseler, iş hayatında rahat ve şık görünmek isteyen bayanlarımız için her tarzdan tulumlar ve yırtmaçlı, dar kesim, kalem ve mini elbiseler, gençlerimiz için spor ve şık elbiseler ve tulumlar, geceler için dikkatleri üzerinize çekebileceğiniz birbirinden güzel elbiseler sizleri bekliyor.

2016 Zara elbise modası ile bayanlarımız işte ve gecelerde Zara koleksiyonundan elbiselerle harika bir görüntü elde edebilecekler. Sırt dekoltesi çeşitlendirilmiş çarpraz şeritli sırt dekolteli elbiseler, paralel şeritli sırt dekolteli elbiseler, beyaz  uçuş uçuş elbiseler, arkası uzun önü kısa etekli elbiseler,asimetrik kesim desenli elbiseler , yırtmaçlı elbiseler her şeyi bulmak mümkün.

Zara 2016 elbise koleksiyonu oldukça şehirli ve oldukça rahat modelleri bir arada tutuyor. Genel olarak salaş ve rahat duran elbiseler düz kesimler ya da kıvrımlı detaylarla koleksiyonun derinleşmesine ve tek tip olmamasına özen gösterilmiş.  Günlük kullanım için oldukça uygun elbise modellerinin yanında, gece katılımlarınızda da oldukça şık görünebilecek elbiseler mevcuttur diyebiliriz.

Zara 2016 elbise modası yukarıda da değindiğimiz gibi birbirinden farklı tarzlarda onlarca tasarımı bir arada sunmaktadır.  Bunun yanısırada asimetrik kesimler, çiçekli aplikeler, serbest duran şifonlar ve deri detaylar da koleksiyondaki elbise modellerine derinlik katıyor. Yaz mevsiminin hafifliğini üzerinizde hissetmeye başladığınızda bu koleksiyondan seçebileceğiniz mini elbiseler de kombinlerinizde harikalar yaratmanızı sağlayacak.


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!