Özel gün ve gecelerde en fazla karşımıza çıkan kıyafetlerden bir tanesi de abiye modelleridir. Abiye modelleri 2016 koleksiyonu straplez, askılı, mini, uzun, balık model...

Özel gün ve gecelerde en fazla karşımıza çıkan kıyafetlerden bir tanesi de abiye modelleridir. Abiye modelleri 2016 koleksiyonu straplez, askılı, mini, uzun, balık model ve buna benzer daha birçok çeşitten oluşuyor. Her biri ayrı ayrı renk ve kumaşlardan tasarlanan 2016 abiye modelleri koleksiyonunda en beğenilen renklerden biri hiç şüphesiz siyah oluyor. Yeni siyah uzun abiye modelleri 2016 koleksiyonu iddialı tasarımlarıyla bu sezon kendisinden çok fazla söz ettireceğe benziyor.

Asaletin ve gizemin simgesi haline gelen siyah rengi abiye modeller üzerinde sağladığı hakimiyet ile her zaman en çok tercih edilen renklerden bir tanesidir. Sadece abiye değil giyim alanındaki birçok kategoride en çok tercih edilen renk siyahtır desek daha doğru olur. Bu nedenle yeni siyah uzun abiye modelleri 2016 koleksiyonu bayanlar tarafından oldukça ilgi görüyor. Siyah rengin her modelde tasarlanan abiyeye çok yakıştığı aşikar. İster mini olsun ister uzun olsun her model üzerinde kendini gösterebilen siyah uzun abiye modelleri 2016 sezonunda yine en çok tercih edilen renkler arasında yer alıyor. Modacıların büyüleyici çizgileriyle siyahın asaleti bir araya gelince oldukça etkileyici siyah abiye modelleri ortaya çıkıyor. Ancak şunu da belirtmek gerekir ki kullanım alanı çok geniş olan siyah rengi en çok uzun abiye modellere yakışıyor.

Yeni siyah uzun abiye modelleri 2016 koleksiyonu bu amaçla siyahı ağırlıklı olarak uzun modellerde kullanmayı tercih etmiş. En beğenilen siyah abiye modelleri ise straplez ve yırtmaçlı modeller oluyor. Askılı siyah abiye modelleri de bir o kadar beğeniliyor ve bayanların ilgisini çekiyor. Yeni siyah uzun abiye modelleri 2016 sezonunda balık modeller de adından fazlasıyla söz ettiriyor. Derin göğüs dekolteleri ve uzun yırtmaçlarla etkileyici hale getirilen yeni siyah uzun abiye modelleri 2016 sezonunda şimdiden birçok davet ve organizasyonda karşımıza çıkıyor.

2016 siyah uzun abiye modelleri yeni kreasyonunda beğenilen modellerden bir tanesi de taş işlemeli modeller oluyor. Siyahın asaleti ve taş detayların elbiseye kattığı renkle birlikte bu modeller bayanların şıklığına şıklık katıyor. Zarafete önem veren bayanların da ilk tercihi siyah uzun abiye modelleri 2016 koleksiyonundan yana oluyor.


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!