Her sene olduğu gibi 2016 ayakkabı moda modelleri değişikliğe doğru yol almıştır. En ...

Her sene olduğu gibi 2016 ayakkabı moda modelleri değişikliğe doğru yol almıştır. En çok sokaklarda karşımıza çıkacak olan modellerin önceliğini mash up modelleri almaktadır. Mash up, farklı iki ayrı modelin tek modelde toplanarak yeni tasarımlarda buluşmasıdır. Örneğin sivri burunlu yüksek topuklu deri ayakkabılar, düztabanı olan örgü modelli sandalet ayakkabılar gibi…

2016 yaz ayakkabı modası olan modeller arasında maskülen olan modellerde bu yaz çok beğeni toplayacak. 2016 yaz ayakkabılarının üzerinde bulunacak olan erkeksi dokunuşlar 2016 bayan ayakkabı modasında yeni trendlerin yükselmesine sebep olacak. Timberland, rugan, iskarpin gibi erkek ayakkabı modelleri tarz oluşturmayı seven bayanlar ile buluşacak.

Sadeliği seven bayanlar için ise beyazlığın hâkim olduğu spor ama şık giysiler trendleri takip edecek. Spor modellere tarz katan platform topuklu spor olan ayakkabılar hem sokak modasında hem de doğru kombinler ile ofis modasında çok kullanılacak.

Metalik renkler olan altın, gümüş, gülkurusu ve bakır renklerinde olan 2016 ayakkabı modelleri ile şık bir görünüm yakalayacak. 2016 Vintage rüzgarından peep toe modelleri de nasibini alacak.


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!