Bellona Modern Yemek Masası Modelleri 2016

Hanımların misafirleri meşhurdur hepimiz biliriz. Her evde misafirlere ait bir sürü eşya bulunur hepimiz biliriz. Misafir yemek takımı, misafir çatal bıçak takımı, misafir havlusu, misafir odası gibi ve bu misafirler asla yemek yedirilmeden evden gönderilmezler. Zaten yemeden gidiyorlarsa bunu saymadık denir kapıda yolcularken. Tüm hanımlar bu misafirleri en güzel yemek masalarında en şık takımlarla ağırlamak isterler. Peki, onca misafir eşyası nereye sığıyor diye hiç düşündünüz mü? E Bellona düşünmüş. Öyle bir masa yapmış ki dar yer bulamadığımızda hayat kurtarsın diye, öyle ki masa yüzeyinin alt kısmından çekilen bölmeli çekmece misafir çatal bıçak takımı için özel olarak dizayn edilmiş. Hem sofrayı hazırlamak daha kolay hem de nereye sığacak derdi yok.

Peki ya içine dünyaları sığdırabildiğiniz konsollar onlarda can kurtarıcı, içine misafir tabak takımlarımızı koyduğumuz konsolları salonlara sığdırmak bazen zor olabiliyor ama geniş bir salonunuz varsa bir tane almanızı kesinlikle tavsiye ederim. Masanın yanına koyduğunuzda en şık soflarınızı bile kısa sürede hazırlama imkanı buluyorsunuz. Bellona’nın marifetleri bu kadarda değil tabi ki, kaliteli malzemeler kullandığı yemek masalarını uzun yıllar kullanmanız mümkün. Çok çeşitli ve her zevke hitap eden modelleriyle de evlerinizde modern rüzgarlar estiriyor. Salonunuzda masa yoksa kendi mobilyalarıma nasıl uydururum diye hiç düşünmeyin çünkü o kadar çok çeşit var ki mutlaka uyacak bir tane bulursunuz ve kimse takım olmadıklarını anlamayacaktır. Yeni modelleriyle de göz kamaştıran takımlara bakarken sadece masa almaya geldiğinizi unutup tüm mobilyalarınızı yenilemiş bir şekilde mağazadan çıkarsanız hiç şaşırmayın. Bellona mağazaları sürekli devam eden inanılmaz indirimlerle dolu. Size evinizi yeniliğe kavuşturmak için sürekli şans tanınıyor. Bu yüzden bu indirimlerden herkes yararlanmalı. Hanımlar sürekli eşlerini mobilyaları değiştirmeye ikna etme çabasındalar beyler bu indirimleri görseler onlar bile değişimi hemen kabulleneceklerdir.

Yıllardır evlenecek çiftlerin, evini yenileyecek ailelerin ilk baktığı yer haline gelen Bellona kalite ve insanların ona olan güvenini çoktan kanıtladı. Bu yüzden hiç tereddütsüz mobilyalarınız alabilir, güvenle kullanabilirsiniz. Evinde en şık masalarda misafir ağırlamak her kadının hakkı!

1- Cordoba Yemek Odası Takımı

1- Cordoba Yemek Odası Takımı

2- Valentina Yemek Odası Takımı

2- Valentina Yemek Odası Takımı

3- Vella Yemek Odası Takımı

3- Vella Yemek Odası Takımı

4- Linda Yemek Odası Takımı

4- Linda Yemek Odası Takımı

5- Romeo Yemek Odası Takımı

5- Romeo Yemek Odası Takımı

Bunlarıda görmek isteyebilirsin!