Birbirinden ilginç ve yaratıcı kol saati modelleri arasından seçili olanlara mutlaka göz atın..

Son yıllarda gelişen teknoloji ve özellikle smart phoneların hayatımıza bu denli çokça girişi , tabiki kol saatleri sektörüne biraz sekte vurdu. Cep telefonu olmadığı dönemlerde kol saatleri neredeyse sokakta herkesin kolunda gözükebiliyorken şimdilerde ise , zamanı sorgulama ihtiyacından çok tarz yapma, imaj belirleme  ve dikkatleri üstüne çekme aracı olarak kullanılmaya başlandı. Şimdilerde kol saatleri eskiye nazaran daha teknolojik ve estetik görünümlü ama eskisi kadar kullanılıyor mu… Tabiki hayır. 

Kol saatleri yapıldığı metalden , fonksiyonlarına , markasından kayışına kadar birçok değişkene göre fiyatta farklılık gösterecektir. Özellikle saatçilerde üstünde pahalı mücevherler işlenmiş saatleri görmüşsünüzdür. Bu saatler göze hitap eden, parlaklığı ve göz alıcılığı yüzünden çevredeki meraklı bakışların odak noktası olmaktan öte aslında fonksiyon olarak sadece aslında sizin toplumda ne kadar etkin olduğunuzu belgeleyen birer imaj anahtarlarıdırlar.

Öte yandan Swatch, Casio gibi markaların kol saatleri daha sportif görünmekle birlikte daha fazla fonksiyona sahiptir. Genelde sportif tarzı olanlar ve sporla uğraşan kesimin kullandıkları bu teknolojik aletler de bazen fiyat olarak çok üstlere tırmanabilmektedirler.

Çok farklı modelleri olan kol saatlerinden bir tane almadan önce hangi tarz bir saat almak istediğinizi belirleyin. Ayrıca karar verdiğiniz saatin özelliklerinide internetten araştırın ve kesinlikle alacağınız firmaya saatinizin garantisini ve bu garantinin hangi durumları kapsadığını sormayı unutmayın.

1) Kol düğmesi görünümünde şık bir saat

1) Kol düğmesi görünümünde şık bir saat

2) Çılgınlar maceracı tipler için özel üretilmiş kol saati

2) Çılgınlar maceracı tipler için özel üretilmiş kol saati

3) Spor hoş bir saat

3)  Spor hoş bir saat

4) Değişik tasarımıyla gençlere özel bir saat

4) Değişik tasarımıyla gençlere özel bir saat

Bunlarıda görmek isteyebilirsin!