Liebherr, 1949 yılında kurulmuş bir Alman firmasıdır. Aile şirketi olan firma, ilk olarak Hans Liebherr tarafından kurulmuştur. Alman teknolojisini ve kalitesini ...

Liebherr, 1949 yılında kurulmuş bir Alman firmasıdır. Aile şirketi olan firma, ilk olarak Hans Liebherr tarafından kurulmuştur. Alman teknolojisini ve kalitesini yıllar boyunca ürünlerine yansıtan marka, birçok alanda ürün tasarlamaktadır. Markanın en bilinen ürünlerinin başında vinç çeşitleri gelmektedir. İnşaat vinçleri, araç vinçleri, paletli vinçler, liman vinçleri markanın tasarladığı önemli üretimler arasındadır. Bunun yanında, yüksek kaliteli hafriyat ekipmanları, havacılık ve demiryolu elemanları, yükleme teknolojileri de önemli tasarımlar arasındadır.

Liebherr, aynı zamanda, tasarlamaya başladığı ev teknolojisi ürünleriyle de beğenilmektedir. Bu anlamda, kaliteli ve kullanışlı şekilde hazırlanan soğutucular dikkat çekmektedir. Buzdolabı, derin dondurucular, soğutucu içecek dolapları, puro dolabı, soğutuculu özel şarap kavları bunların arasındadır. 

Liebherr, gelişmiş Alman sanayinin yansıması olan firmalardan biridir. Oldukça geniş ürün yelpazesine sahip marka, teknolojik açıdan sürekli kendini yenilemektedir. Marka, hem zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bu anlamda, sürekli kendini geliştirme ve garanti sistemine verilen önem kendini göstermektedir. Gerekli inşaat ve taşıma, gerekse ev teknolojisi alanında dünyanın en geniş pazar payı olan markalarından biridir. 


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!