Liebherr Şirketler Grubu bir aile şirketidir. 1949 yılında kurulmuştur. Aile şirketi olması bir kurum kültürü oluşturmakta ve başarı için...

Liebherr Şirketler Grubu bir aile şirketidir. 1949 yılında kurulmuştur. Aile şirketi olması bir kurum kültürü oluşturmakta ve başarı için sağlam bir temel sunmaktadır. Bağımsız olmaları, hızlı ve doğru karar almalarına olanak sağlar.

İlk kurulduğunda, kolay monte edilebilir, taşınabilir ve ekonomik bir kule tasarlanmıştır. Bu ilk kule vinç büyük başarı kazanmış ve şirketin temelleri atılmıştır. Bugün Liebherr, dünyanın en büyük inşaat makineleri üreticilerinden biridir. Bunun yanında üstün teknolojiye sahip avantajlı ürünler ve hizmetler de sunmaktadır.

Liebherr, uzun yıllar boyunca tutarlı olmayı ve güvenilirliğini sürdürmeyi amaçlamıştır. Ürün çeşitliliği politikaları sayesinde, piyasadaki ekonomik dalgalanmalarda firma, aile şirketi olma özelliği ile özgür kalmıştır.

Liebherr Şirketler Grubu Türkiye’de kendine ait bir satış ve hizmet şirketine sahiptir. Liebherr Şirketler Grubu bünyesinde yer alan ülkemizdeki şirket 2008 yılında kurulmuştur. Kuruluş amacı Liebherr ürünlerinin pazarlanması, satışı ve satış sonrası destek hizmetlerinin sağlanmasıdır. Ana firmaya bağlı bir satış ve pazarlama şirketi olarak Liebherr ile son kullanıcı arasında etkili ürün ve bilgi alışverişi sağlamaktadır.

Liebherr her zaman bir adım önde olmak için çalışmaktadır. Çalışanlarının şirketle bütünleşmeleri her zaman takdir edilir. Çalışanlar başarıda hep kilit etkendir. Bu yüzden de çalışanlarına güvenli ve sağlıklı bir iş ortamı sağlar.

Her zaman güçlerini en iyi performans için kullanırlar. Yüksek kalite bu şekilde elde edilir. Liebherr, ürünlerinin ve üretim süreçlerinin, güvenli, etkili ve çevre koşullarınca kabul edilebilir şekilde olmasında sorumluluk duygusuyla hareket eder. Müşterilere yakın olmanın yanın da küresel rekabet ortamında pazar hareketlerinde esnek davranabilme özelliğine sahiptir.


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!