Ramazan ayı Tekne'de iftar ile bambaşka...

Onbir ayın sultanı ramazan ayında gün boyu oruç ibadeti sonrası iftar sofraları bir başka güzeldir. Gün boyu oruç ile yeme içme yapmayan Müslümanlar akşam oruçlarını mükemmel bir iftar sofrası ile süslerler. Bu ramazan orucunuzu harika bir teknede denizin üzerinde açmak ister misiniz? Sizler için özel bir iftar yemeği düzenliyoruz. Teknede İftar Yemeği bu ramazan en güzel iftar yemeklerinizden biri olacaktır. Süper lüks tertemiz teknemizde birbirinden lezzetli yemeklerimizle orucunuzu açıp akşamınızı keyifli geçirebilirsiniz. Deniz manzarasında her damak tadına uygun yemeklerimizin tadına bakarken ramazana özel tasavvuf müziklerimiz ve semazen gösterilerimiz ile ramazanın ruhunu bir başka hissedeceksiniz. İster ailenizle, ister arkadaş grubunuzla birlikte teknede iftar yemeği turlarımıza katılabilirsiniz.

Teknede İftar Yemeği Menüleri

Teknemizde hazırladığımız iftar yemekleri için ramazana uygun menüler ile sizlere hizmet vermekteyiz. İftariyeliklerle donatılmış özel iftar tabağımız ile orucunuzu açarak yemeğe başlarsınız. Sonrasında masanızı zeytinyağlılar ve tatlılarla donatıp çorba servisi yaparız. Ana yemeklerimiz her damak tadına hitap edebilecek çeşitliliktedir. İstediğiniz yemek siparişini vererek nefis bir iftar yemeği yiyebilirsiniz. Teknede İftar menümüz lüks bir restauranttan farksızdır. Menümüz oldukça çeşitli ve leziz yemeklerle donatılmıştır. Sıradan bir restauranttan farkımız deniz manzaralı bir teknede yolculuk yaparken orucunuzu açıp nefis bir iftar yemeği yiyebilmenizdir. Ramazana özel etkinliklerimiz ile iftar yemeğiniz unutulmaz bir geceye dönüşecektir. 

Teknede İftar Organizasyonu

Teknede iftar yemeğinizin mükemmel olması için firmamız en ince ayrıntıları düşünerek sizler için harika bir Teknede İftar Organizasyonu yapmaktadır. Teknede iftar yemeğine arkadaş grubunuzla katılıp teknede iftar keyfini paylaşabilirsiniz. Teknede iftar organizasyonumuz içerisinde nefis bir iftar yemeğinin yanı sıra ramazana özel tasavvuf müzikleri ve semazen gösterileri ile süslenmiş gösteriler gecenize güzellik katacaktır. 


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!