Bayraklar dünyası olarak flama bayrak ürünleri konusunda sizlere profesyonel hizmet sunarız. Genellikle iç mekanlarda kullanılan bir ürün olsa da dış mekanlar içinde uygundur.

Bayraklar dünyası olarak flama bayrak ürünleri konusunda sizlere profesyonel hizmet sunarız. Genellikle iç mekanlarda kullanılan bir ürün olsa da dış mekanlar içinde uygundur. İç mekanlarda saten kumaş ürünleri flamalar vazgeçilmez ürünler arasında yer almaktadır. Dış mekanlarda ise baskının arkaya geçmesi düşünülmesinden dolayı triko polyester kumaş kullanılmaktadır. Özellikle flamaların üzerine plastik sopa takılabildiği gibi ipe dizili olarak da kullanımları yaygındır.

Genel olarak bakıldığında flama bayrak ürünlerinde 40x60 cm ile 100x300 arasında farklı birçok ebatları bulunmaktadır. Flama ürünlerinde kumaşlar kalite kalite olarak değişiklik göstermektedir. Bu bakımdan dolayı flama bayrak ürünü yaptırmaya karar vermeniz durumunda bizimle iletişime geçmenizde fayda vardır. Flama üretimlerinde belli başlı olarak raşel, alpaka ve saten kumaştan üretimleri yapılmaktadır. İstenilen kumaş türlerinde sizler için üretimlerini gerçekleştiren bayraklar dünyası  %100 müşteri memnuniyetini sunmaktadır. Flama bayrak ürünleri için kataloglarımızdan ürün seçimlerini yapabilir ve kendi dizaynlarınıza göre de isteyebilirsiniz.

Sizlerin seçmiş olduğunuz flama çeşitlerinden sonra tüm tasarım işlemlerinizi sizlerin yerine bizler gerçekleştirerek ücretsiz kargo seçeneğimiz ile gönderimlerini yapıyoruz. Ürün aşamasından sonra son kontrolleri yaptıktan sonra sizlere sunuyoruz. Kurumumuz piyasanın lider firması olmasının yanında birçok bayrak üretimi konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Sadece ürün satışı yapmayıp, ayrıca bayrak ürünlerimizde meydana gelen sorunlar ile birebir ilgilenmektedir. Bu bakımdan dolayı flama bayrak ürünleri kurumumuz tarafından daha çok satın alınmaktadır. Kurulduğumuz günden itibaren kurum ve kuruluşlara ve daha birçok şirkete flama bayrak ürünü satışını gerçekleştirmenin yanı sıra sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Seçkin müşterilerimiz arasında sizleri de görmek isteriz. Sizlerde bayrak üretimi yaptırmak istiyorsanız bizlere iletişim adreslerinden ulaşmayı unutmayınız.


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!