Avşa Adası’nda gece hayatı ile zamanın nasıl su gibi aktığını fark edemezsiniz.

Avşa Adası’nda gece barlarda ya da sahil kenarında vakit geçirebilirsiniz. Gece ister türkü barlara gidin ister eğlencenin aralıksız sürdüğü barlara. Gün aydınlığını görene kadar eğlenceden kendinizi alamayacak sabahlara kadar ayrılmak istemeyeceksiniz. İsterseniz daha gürültüsüz olarak sahilde uzanıp içkinizi yudumlarken yıldızları seyredebilirsiniz. Avşa adasında geçirdiğiniz zamanı unutamaz ve her sezon tekrar gelmek için can atarsınız .

Avşa gece hayatı, bar veya kulüplerinin yanında vaktini sohbet edilebilir alanlarda geçirmek isteyenler için Avşa Adası ciddi eğlence alternatifleri sunar.  Sahil şeridinde olan nargile evleri ve cafeleri ile kumlara atılmış armut minderlerde ve döşek tipi rahat koltuklarda eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile sohbet edebileceğiniz, yeni arkadaşlıklar edinebileceğiniz kafelerimizde, nargile evlerimizde ve eğlence yerlerimizde en iyi nargileyi içebilir, mehtaba karşı huzurlu ve sohbet dolu saatler geçirebilirsiniz.

Eğlencenin farklı ve huzurlu boyutlarına ulaşabileceğiniz mekânlar ciddi anlamda rağbet görmektedir. Avşa Adası Eğlence Seçenekleri içerisinde olan Nargile Kafelerde Sahile atılmış armut minderlerde bir oturanın bir daha kalkmak istememesi sebebi ile yer bulma sıkıntısı yaşayabileceğiniz nargile kafelerde siz de en iyi nargileyi içerken içinizi serinletecek özel içecek alternatifleri bulabilirsiniz.


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!