Mondi Modern Yatak Odası Takımları Stilleri 2016 Modelleri

Eylül Yatak Odası Modelleri

Eylül Yatak Odası Modelleri

Yatak odaları, bir kadının evinde en şık olmasını istediği yerdir. Ayrıca en kullanışlı olmasını istediği yer. Dolapların içi çok kullanışlı dizayn edilmiş olması gerekir ki kadınlar eşyalarını rahatlıkla ve düzenli bir şekilde yerleştirebilsinler. Saatlerinizi verip ütülediğiniz kıyafetlerin kullanışsız bir dolap yüzünden tekrar kırıştığını görmek kabus gibi bir şeydir. Bu yüzden şık ve kullanışlı dolaplar tercih etmelisiniz. Yatak odası takımı alırken kullandığınız kıyafetleri düşünerek neyi nereye koyarım diye gardolabına hayal gücünüzü sonuna kadar kullanarak bir yerleştirin size uygun dolabı alırsanız hiçbir sıkıntı çekmeden kullanırsınız.

Mondi yatak odası takımları bu sene yine çok şık. Her zevke hitap eden çok sayıda tasarlanmış yatak odası takımları sizi aradığınız düzen ve şıklığa ulaştıracaktır. Her ihtiyaca göre dizayn edilmiş, iç tasarımları tamamen kullanışlı olmaya yönelik düşünülmüş bu takımlara hayran kalacaksınız. Eski takımınızın kullanışsız gar dolabı, şık olmayan tasarımı sizi artık rahatsız ediyorsa mondi bu konuda sizi rahatlığa kavuşturacaktır. İstediğiniz renkte oda takımları bulunmakta fakat bu senenin modası yine odanızı aydınlık ve ferah gösterecek beyaz renktir. Mondi mağazalarına gelin ve bir yatak odası edinin yatak odanız yerleştirildiğinde seçimleriniz için kendinizle, tasarımı ve kullanışlı dizaynıyla da  mondi mağazalarıyla gurur duyacaksınız. Bu takımlar size kendinizi özel hissettirecek ve her daim şık mobilyaların arasında uyanacak. Sabah uyandığınızda güzel bir aynanın karşısında kendinizi şık bir odanın içinde bulacaksınız.

Beyler sürekli yatak odasının kullanışsızlığında ve eskimişliğinden şikayet bir eşiniz varsa, istediğiniz yatak odası takımını Mondi mağazalarından seçin ve eşinize sürpriz yapın. Bu sizin ona “kalbim seni sevdi” deme şekliniz olsun. Eşleriniz sizler için türlü fedakârlıklara katlanıyor ve birçok işi bir arada yürütebilmek için özenle çalışıyorlar. Onlara verdiğiniz mutluluklar, hediyeler ve söylediğiniz güzel sözler size daha da bağlanmasını ve bu yaptığınız bütün işlerin ona daha kolay gelmesini sağlayacaktır. Hediye ettiğiniz dolapta size ayrılan yer biraz küçük olabilir ama şık bir hanım gezdirmek istiyorsanız yanınızda bunlara katlanmak zorundasınız.

Mabel Yatak Odası

Mabel Yatak Odası

Nepal Yatak Odası Takımları

Nepal Yatak Odası Takımları

Vegas Yatak Odası

Vegas Yatak Odası

Elegance Yatak Odası

Elegance Yatak Odası

Bunlarıda görmek isteyebilirsin!